Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem jött el a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem jött el a második találkozásra?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy találkozunk,erre azt írja hogy nem beszéltük meg,meg hogy elfelejtette.És még neki áll följebb,vissza se ír. De tudom hogy szeret,és még szerelmes is belém. De csak barátok vagyunk. És most nemtudom hogy mért nem ir vissza,és mért ilyen,holott nekem lenne okom rá. De 1-2 nap mulva ugy is ir. Legszivesebben most is irék hogy szeretem,de nem nekem kelljen utána menni.

2014. okt. 5. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes. Ilyen előfordul.
2014. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megesik, hogy elfelejtünk dolgokat. Hívd majd el megint.
2014. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nemlátom,hogy érdekelné,mert csak annyir írt hogy tényleg bocsi.
2014. okt. 5. 22:29
 4/8 A kérdező kommentje:

De mekibe eltud menni a haverjával.

Amugy lány vagyok:)

És irjak,vagy várjak hogy irjon?

2014. okt. 5. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, ne te legyél az aki fut utánad. Akkor leszel vonzóbb a fiú számára, ha nem adod könnyen magad. Várd meg míg ő jelentkezik. Viszont ha nem keres téged, akkor az azt jelenti, hogy nem érdekled igazán, és számára komolytalan vagy. Szóval légy türelmes.
2014. okt. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat. *utána
2014. okt. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már volt csók is.
2014. okt. 5. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:
A csók még nem jelent sok dolgot.
2014. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!