Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha több havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha több havi msn-ezés után az első randin a lány mindenben benne van?

Figyelt kérdés
Vmennyire azért már ismerik egymást, csak még nem találkoztak. Ilyenkor mi az, amit meg lehet engedni első randi alkalmával? Ha a lány belemenne a szexbe az nagy ribancság lenne?
2010. febr. 17. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
igen..szerintem...sms alapján semmit nem lehet megtudni a másikról de ha valakinek ennyi elég egy kis numerához akkor az szerintem elég ribancosan viselkedik
2010. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
ezt nemlehet így meghatározni. ha ismeritek egymást azért, tudja a másik fél hogy nem könnyen kapható mindenki számára a másik, és éppen úgy alakul, nagy a vonzalom,sztem akármi lehet
2010. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szexbe azért nemkéne
2010. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha 15 éves akkor gáz. 20 fölött már általában van annyi esze a lányoknak, hogy meg tudják ítélni, legyen-e szex. Ha hónapokig msneztek és kölcsönös a szimpátia, akkor nem ribiség, a nőknek is vannak igényeik, "szükségleteik". De természetesen az óvszer alap! Te is vigyél magaddal ha ilyen terveid vannak!
2010. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Viszonyítás kérdése , van akit egy buliba megdughatsz ugy ,hogy életedben először látod.

ő legleabb mar több hónapja beszél vele.

2010. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nemgáz miért lenne gáz
2010. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
20 fölött vagyok, és igen, vannak kielégítetlen szükségleteim. néha úgy flörtölünk, h beindulok és arra gondolok, h ha meglátom, ráugrok :D
2010. febr. 18. 11:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Nos, nekem is van egy leányzó, akivel Skype-on őszintén kimondunk mindent egymásnak. Megkérdeztem tőle, hogy csalódna-e a látványomtól, azt válaszolta nem. Mi előre tervezni fogunk, ha sorrakerül, hogy ne jöjjön közbe semmi! :) Egymás lelkitársai vagyunk, de több is lehet még. Majd a találkán kiderül, melyikőtök mit tesz... :)
2010. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ti régóta beszéltek egyébként?
2010. febr. 18. 16:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb. három hónapja ismerjük egymást, de két hete írunk gyakrabban egymásnak. :)
2010. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!