Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin miről beszélgessük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin miről beszélgessük?

Figyelt kérdés
mik kerülnek ilyenkor szóba?
2015. márc. 31. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:

-Szia!

-Szia!


-Nyeled v nem? :D

2015. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a parciális differenciálegyenletek osztályozásáról szoktam az első randin beszélgetni, de ha történetesen ehhez pont nem értesz, és a lányt sem érdekli a téma, akkor megpróbálkozhatsz bármivel, amiről 2 szót tudsz szólni, és a másik is képben van annyira, hogy ne csak téged hallgasson...


viszont ha ez magadtól nincs meg, akkor lehet, hogy

1) nem kellene erőltetni a lánnyal, mert nincs semmi közös témátok

2) nem kellene a randit sem erőltetni, várj még vele pár évet, mikor már csuklóból menni fog egy általános csevegés egy idegen emberrel, randitól függetlenül

2015. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, annyi különbséggel, hogy ne várj pár évet. Lehet, hogy pont olyan partnert fogtál ki, akivel semmi közös témátok nincs, vagy nagyon hallgatag és ezért nem tudtok beszélgetni. Lehet, hogy jól működne a kapcsolat, de már a randin megbukik a dolog a kínos csend miatt. Viszont ha általában nem tudsz senkivel se beszélgetni és mindig kínos csend lesz a vége, akkor nyitnod kell a világra. Járj többet társaságba, randizz sokat, majd kialakul ez. De ha csak vársz, hogy majd kialakul és nem teszel semmit érte, nem fog javulni a helyzet.
2015. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


a kérdésből tippeltem, hogy nagyon fiatal lehet a kérdező, persze lehet, hogy tévedek, csak tipp volt :)


A gyakorlás viszont fontos, de nem biztos, hogy rögtön randin érdemes, szerintem ha nagyon fiatalon belefut az ember egy olyan szituba, hogy ülnek a padon, fél óra nagy hallgatás, közben 2 szó oda-vissza, akkor az elég rossz élmény lesz hosszabb távra. Inkább érdemesebb társaságba járással, kisebb társaságokkal gyakorolni, ott mindig lesz valaki aki éppen beszélni fog, és figyelni kell rá, hogy ne csak némán üljön az ember ilyenkor a sarokban

2015. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!