Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavar, hogy a jópasi, akiért a fél karotokat odaadnátok már szexelt rajtatok kivül nagyon sok másik nővel is?

Figyelt kérdés

Mondjuk tudnád, hogy szinte az összes barátnődet megdugta már a jóképü srác, de neked még igy is nagoyn kéne?


Ugyanakkor ha csak egy egyszerü kis átlag pasiról lenne szó, akkor képes lennél lerázni amiatt, mert mással is szexelt.


2014. dec. 1. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem adnám oda a fél karomat egy pasiért sem.
2014. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
rinya szagot erzek :s 27/f
2014. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
:D Ennyit nem ér egy pasi sem. Főleg nem egy ringyó.
2014. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen barátom - ugyan a barátnőimmel nem volt, csak szimplán nagyon sok nővel volt - és zavart. A mostani barátom szűz volt, amikor összejöttünk, és ez a szitu sokkal jobban tetszik.
2014. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem zavar semmilyen eseteben kivel szexelt.
2014. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Olyannal nem szexelnék, aki már szinte az összes barátnőmet megdugta.


De ha csak simán sok lánnyal volt egy fiú, az nem gond. Pont hogy jelent valami jót róla, hogy ha akar meg tud szerezni lányokat. Nem azt mondom hogy legyen 100 lány, akivel volt korábban, de ha az eddigi életében volt akár 20-30-40 lánnyal az nem gond.

2014. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elfogadom, mert változtatni nem tudok rajta, de furcsa, sőt, rossz belegondolni h előttem sok más lánnyal ugyanazt csinálta, mint velem :/ :)
2014. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
valahogyan meg kellett tanulnia dugni..vagy guminőn kellett volna?
2014. dec. 1. 19:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, és pontos számokat egyikőnk sem tud a másikról, de előttem mégis volt vagy 40-50 nővel :D én meg 10 pasival. az arányok... :D
2014. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

10 pasi = ribó.


én 25 évesen 15-nőnél tartok, mondjuk annak nagy része vállalhatatlanul xar nő volt :(

2014. dec. 1. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!