Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan ezt csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ezt csinálja? Én értettem volna félre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, ősszel ismertem meg egyetemen. Ő épp akkor szakított a barátjával. Először abszolút nem foglalkoztam vele, beszélgettünk, együtt készültünk fel a vizsgákra (de csak úgy, hogy suliba megbeszéltük ki mit jegyzetel, aztán otthon külön megcsináltuk. Később már Ő kérte, hogy a nehezebb vizsgákra tanulhatnánk együtt. Természetesen bele mentem,ekkora már kezdtem kicsit máshogy nézni rá. Teltek a hetek, sokat beszélgettünk, poénkodtunk hogy milyen randink lehetne, ő mit csinálna én mit csinálnék. Aztán a múlt héten ismét együtt "tanultunk", amikor is olyan ruhában fogadott amilyenben még nem láttam. Nem kell durvára gondolni, de feszes nadrág, mélyen dekoltált fölső, nagyon szép körmök és smink. Túl sokat nem tanultunk, mert külön sütött süti nekem, sokat beszélgettünk, illetve filmet néztünk. Akkor ott nem történt semmi de rohadjak meg ha az utóbbi hónapokban a flörtök (jajj te tök XDXD, ajj jó lenne ha az exem úgy gondolkozna mint te stb stb...), a poénkodások nem erre vezettek.


Ezért úgy gondoltam, hogy elmondom, kedvelem őt. Erre kiakadt, hogy nekem kéne a legjobba tudni hogy ő még nincs is túl az előző kapcsolatán (6 hónapja vége, kb másfél hónapja egyszer sem került szóba, gondoltam azért mert szeretné lezárni végre) és hogy nem igaz, hogy mindenki csak meg akarja dugni és egy fiú sem lehet a barátja. Mondanom sem kell, a hétvégére megbeszélt közös tanulást lemondta.... Teljesen félreértettem valamit vagy ez is csak valami taktikázás, amit a férfiak soha nem érthetnek meg??


2015. ápr. 2. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem tudja,pontosan,hogy mit akar.. 19/L
2015. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értetted félre,a csaj nem normális.Ha valaki nekem nem tetszik,nem utalgatok,nem veszek fel olyan cuccot,nem sütök sütit.
2015. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tallonban tart. Számító pitsaként viselkedik veled
2015. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vagyis ha nem tudja visszaszerezni az exét, akkor jó leszek én... rendkívül korrekt :)

Mindenesetre nem fogok belehalni, mert tényleg kedvelem, de nem vagyok belé szerelmes, a kérdés, hogy vajon ezek után is tudunk együtt tanulni, beszélgetni vagy suliba járni? ( ezt kihagytam, mivel közel lakunk egymáshoz mindig én viszem kocsival suliba)

2015. ápr. 2. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja hát erről van szó, furikázod a kis pitsáját, ezért kedves csak, felejtsd el a csajt
2015. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmm, jogos. Nem fogom elvinni most egy darabig, meglátjuk mi lesz a reakció.
2015. ápr. 2. 10:21
 7/7 A kérdező kommentje:

de akkor sem értem mire volt jó, hogy sütit süt, felhív magához... Sütinél meg külön érdekes: Nagyon finom lett amit csinált, ezért kértem adja meg a recepetet, mert csinálnék otthon ilyet. Erre az volt a válasz hogy soha nem adja meg nekem. Erre mondtam, hogy oké, de akkor sütsz még ugye? Természetesen igen volt a válasz.


Erre pont tegnap látom, hogy az egyik barátnőjével csináltak ugyan ilyen sütit, és hogy neki mennyire ízlett ezért mindenképpen kell neki a recept, hogy megcsinálhassa a pasijának. Na ná hogy neki megadta a receptet :)


Nyilván kis dolog, de tényleg csak én gondolom úgy hogy azért nem akarta megadni, hogy Ő tudjon nekem csinálni és még egy indok ami miatt bemehetek, amivel kedveskedhet... Áhh, a franc se érti ezt...

2015. ápr. 2. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!