Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kukkot sem értettem A...

Egy kukkot sem értettem A doboz ( The box ) című filmből. Akik látták azok elmagyarázzák nekem úgy az egészet mert komolyan tök homály nekem az egész?

Figyelt kérdés
Cameron Diaz játszik benne...
2010. máj. 8. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

nemértem mitnemértesz:D egyszerűfilmez:D


gondolom addig oké, hogy ha megnyomja a gombot, amit a holtából visszatért ufóbácsi adott neki, akkor valahol meghal egy ember, de ők kapnak egymillát. Mondván, hogy a doboz töküres, Diaz kisasszony természetesen megnyomja a gombot. Na innentől kezdve jönnek a tökfelesleges részek, nagyjából a film egésze: kiderül egy, s más, hogy nemtudják visszafordítani ezt az egészet, hogy akik kitalálták ezt az egészet, földönkívüliek, és hogy ugyebár nem ők az egyetlenek, hanem minden egy kiskölyökkel rendelkező, boldog házasságban élő párt szétrobbantanak. Namármost, ez azért gázos:D merthogy az égetett fejű pasi amolyan sziporkázó ötlettel rukkol elő, mégpedig, hogy vagy megvakul, és megsüketül a kissrácuk, vagy a férj kinyírja a feleségét, akiugyebár a mocsokja megnyomta a gombot. Itt kap észhez a néző(azaz nem te), hogy jahát ez egy körforgás végülis: amikor felajánlotta az égetettarcúcsákó, hogy megölheti a feleségét, akkor az a gyilkosság volt az, amit a következő család idézett elő, azzal, hogy megnyomta a gombot. Vágod?:D Szóval amikor Diaz nyomogatta, akkor az előző ugyanilyen családból halt meg a feleség. Vagyhát aki megnyomta a gombot. Felületesen ennyi volna:)

2010. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval még az előző vagyok: a mondanivalója annyi volna, hogy az emberek köcsögök, hiszen fontosabb nekik egymillió dollár, mint egy ember élete, aki akár a rokonuk is lehetne. Tehát addig lesz ez a körforgás, amíg valaki azt nem mondja, hogy ő márpedig nemnyomja meg a gombot. Mélyebb összefüggéseket, miérteket, mondanivalót nenagyon keress benne, mert nemvagyon:D
2010. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem igazán láttam értelmét ennek a filmnek, max 20 percben le lehetne rendezni az egészet :D
2010. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!