Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudnám felkelteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, aki iránt hosszú ideje elkezdtem érezni valamit. Az első randink nagyon szép volt és szerintem ő is valahogy így volt vele, de a második randi már csak arról szólt, hogy le akart fektetni. Végül erre nem került sor, mikor közel voltunk, nagyon ügyelt arra hogy távolságot tartson. Sejtem, hogy megvan neki is a története, mint mindenkinek, de mit tegyek, hogy kicsit belássak a maszk alá? Azóta nem is keres, de nagyon hiányzik :(

2015. ápr. 2. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos csak meg akart fektetni,nem tudott,ezért nem is jelentkezik.Semmi ne tegyél,felejtsd el,keress egy értelmes fiút.
2015. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy a rendes fiúkba sosem zúgunk bele? :(
2015. ápr. 2. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Azokba is bele lehet,csak ki kell fogni egyet :)
2015. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rossz az arány, de lehet hogy csak én vagyok ilyen elcseszett :(
2015. ápr. 2. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb találni fogsz egy normálisat aki szeret,ne aggódj ezen :)
2015. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm nagyon kedves vagy <3, most egy kicsit elsirtam magam :(
2015. ápr. 2. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy rendes, vagy rendetlen fiú. Ha csak szexre vagy jó, a legrendesebb fiú sem fog tőled többet akarni, mint szexet. Ha az élet egyéb területén is méltó partner tudsz lenni, a legnagyobb szélhámos hírében álló srác is le fog horgonyozni melletted.

Szóval nem mindig a másikban kell keresni a hibát.

2015. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!