Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai világban az ápolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban az ápolt fiúkat már bu. Zinak tekintik?

Figyelt kérdés

16F

Pl. hónalj borotválás,miteszerek elleni kenőcs,kézpuhító krém,arc hidratáló krém,szájvíz...

Volt hogy mondtam már haveroknak és furán néztek rám.

Ezt csak a lányok miatt,meg persze magam miatt.

?



2015. ápr. 2. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A kézkrém kicsit sok, de az ápolt nem egyenlő a meleggel, nyilván úgy nézel ki, mint SP vagy Bieber, ezért asszociálnak a melegekre veled kapcsolatban
2015. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Ezek alap dolgok kellene hogy legyenek minden hímneműnél :)
2015. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
hónalj borotválás alap dolog lenne? Kétlem. Az a szőr nem hiába van ott, sokkal higiénikusabb meghagyni, mint leborotválni.
2015. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

a rendbetartás nem egyenlő a b*zisággal, nem, ez nem b*zi, felnőtt korban is ugyanúgy használod a legtöbb cuccot, bár a sima arcmosás, sportolás nekem elég volt a miteszerek ellen, kézkrém meg már túlzás, mert hozzászokik a kezed.

A gáz az, ha ilyen vékony, törékeny srác vagy, mert akkor alapból langyinak néz ki ha így ennyit foglalkozol a higiéniával.

(nekem egészség a rendes kaja, sport ÉS kellő ápolásból áll, ha csak az ápolás van meg az szerintem gáz)

2015. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3%

" hónalj borotválás"

forró fiuka vagy mi? :D:D

Kéz puhító, hidratáló????? Mérgezd magad igen, te higénia megtestesítője XDXD Tudod mi hidratál?? Kinek találod

A VÍZ!! XDXDDX

Csak csajok miatt, meg saját egészséged rongálásáért.

Végülis csak semmit se írtál ami konkrétan higénia megörző vagy egészség segítő lenne de mindegy te kis farhtúró.

2015. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit csinálsz, az még egyáltalán nem buzeráns.
2015. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem meleg, hanem metroszexuális. Azért egy férfi ne használjon már hidratálót meg kézkrémet.
2015. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A víz belülről hidratál, kívülről kiszárít... kedves utolsó előtti.
2015. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Jaguár

Szerelj kocsit egész nap a szabad ég alatt, vagy köszörülj, és úgy kiszárad a kezed, hogy bármit szívesen rákennél, csak ne repedezzen be :DDDD

Nekem van kifejezetten erre a célra krém, mert rommá szárad a kezem ilyenkor :)))


Arc hidratálót én sem használok (víz, ráadásul kötelezően hideget szoktam) többi stimt. Még sosem neveztek melegnek :D

2015. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Dowd, akkor teljesen megértem, hogy valaki kézkrémet használ. :D Az előbb ez eszembe is jutott.

Ám erős kétségeim vannak afelől, hogy a kérdező köszörülés, kocsiszerelés vagy éppen az egész napos favágás/ásózás miatt használ kézkrémet.

2015. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!