Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3. randimra megyek pénteken,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. randimra megyek pénteken, azaz holnap. Mit vegyek fel? L-17

Figyelt kérdés
A randi helyszín kb. séta, utána beülünk meginni valamit valahova. És utána azt mondta, majd ő tudja. Nem tudom, hogy mit vegyek fel, hogy ne fagyjak meg, de jól is nézzek ki. Na meg már 3. randi, tehát valami extrábbra gondoltam, mint a kötött pulcsi, övvel. =\ Magas sarkú kilőve cipő téren, mert nincs. 5letek? Kép is jó, vagy weboldal, ahonnan 5leteket tudok lopni.
2010. febr. 18. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

hát:)

én egy csőnacit vennék bokacsizmával, egy hosszúújjút ami nőies azért;mondjuk buggyosított,meg egy virágos kitűző.

vagy esetleg egy farmer is jól néz ki egy inggel. nem ismerem a ruhatárad így nem nagyon tudok tippeket adni

2010. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dymo ***** válasza:
39%
szerintem semmit ! tuti díjazni fogja
2010. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszike, hát cipő téren, csak deszkás, torna, magasított szárú cipőm van.

Felsők terén nem tudom így konkrétan leírni, de ing pl van =)

Nadrág téren meg csak csőnadrágom van, fekete, koptatott, szürke, fehér, piros, de a fehér+piros kilőve.

2010. febr. 18. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Farsang van... azt veszel fel amit akarsz:D Én a helyedben bohócnak öltöznék, biztos tetszeni fog neki.
2010. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha farsang lesz ako puseron is mehetsz;)

meg jou is...a ferfiaknak elrontod a jelmezet;) ha nem meleg :|

2010. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha értelmes válaszokat kapnék!!
2010. febr. 18. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen a stílusod?

Szerintem az a legfontosabb,hogy jól érezd magad:)

Amúgy szerintem jó lehet fekete,koptatott csőnadrág,deszkás cipő és valami visszafogottan csinos felső.Szóval ne túl nőies,mert az elütne a deszkás cipőtől.

15/L

Sok sikert a randihoz!:)

2010. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nincs stílusom, nem skatulyázom be magam. =)

És valami csajosabbra gondoltam =) De azért köszi. Várok még válaszokat.

2010. febr. 18. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem csőnadrág magasszárú csizma meg az ing az jó lesz :D sztem^^
2010. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!