Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök a lánynak ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a lánynak ezek alapján (lent)?

Figyelt kérdés
Van egy lány már ismerem pár éve mindég jóban vagyunk de mostanában buszon is beszélgetünk, általában mellém ül, elmondja mi történt a suliban ( nem egy suliba járunk ) sokszor mikor a szemébe nézek és mosolygok ő is így tesz. szokott beszélni egy srácról aki hazudott neki sokat stb... mind a ketten 16 évesek vagyunk, szerintetek tetszem neki? ha elhívnám "randira" mit szólna?
2010. febr. 18. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ebből sok nem derül ki, az emberek anélkül is beszélgetnek, hogy tetszenének egymásnak... olyan értelemben, a legegyszerűbb ha elhívod randira, és ha elmegy veled akkor IGEN TETSZEL NEKI!!
2010. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de ezeket nem szimpla beszélgetésként gondolom, hanem eléggé sokmindent elmond mi történt hogy amit lehet másnak nemnagyon mond ( más srácnak )
2010. febr. 18. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ez így van a barátokkal, hogy elmondanak olyanokat egymásnak amiket másnak nem, szóval még mindig el kell, hogy keserítselek, de ez nem jelenti, hogy tetszel neki.. de kérdezd meg azért, semmit nem veszítesz maximum igazad van és akkor az tök jó!
2010. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi, majd megkérdezem tőle hogy lenne-e kedve eljönni valamerre stb...
2010. febr. 18. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki. Én csak azokkal a lányokkal szoktam beszélni a magánéletemről (lásd. a te esetedben ő a hazudós srácról) akit nagyon kedvelek és tetszik is nekem.

Szerintem hívd el, el fog menni.:-)^^

2010. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem ez lesz a vége:


"Bocsi, de én csak ugy tudlak szeretni mint a testvérem .., de azért maradjunk barátok.. " és még vigyorogni is fog.. De szolj ha mégse igy volt..

2010. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem hívd el randira.Most mit veszítessz legalább egy jót beszélgettek és lehet is blőle vmi.Valőszínüleg már fellobbant benne a szikra. :)
2010. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elhívnád, elmenne.
2010. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!