Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy biztasam, hogy megcsokóljon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy biztasam, hogy megcsokóljon?

Figyelt kérdés
randizgatok egy 37éves férfival és megvolt az első randi de nem csókolt meg pedig tudom,hogy tetszem neki látom rajta! Én 22éves vagyok.
2015. ápr. 5. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd a száját, majd a szemébe és megint a száját. Ekkor tudni fogja, hogy szeretnéd.
2015. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez az oldal kezd megnyugtatni nem is vagyok olyan "töketlen" :D azért a puszis/csókos befejezést még én is megprobálom ha elfordítja fejét puszi ha nem akkor csók erre nem hiszem sok biztatás szükséges :D bociszemek?:D
2015. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
+1 elsőnek
2015. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja száját kéne figyelgetni

Csókot

2015. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan?! Nekem sokat szokta nézni a számat egy lány... Meg a szemeim... Te jó ég, lehet, hogy ezt akarja?!
2015. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bazzz azt hittem 12 évesek vagytok! A randi attól randi hogy legkésőbb a végén megcsókoljátok egymást!!!
2015. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajakharapás?
2015. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszi, hogy sikerül-e!
2015. ápr. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!