Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is gázos, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gázos, ha egy pasi még 20-on évesen sem tud intim viszonyt kialakítani egy nővel sem?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
nem az
2015. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem az.Ez nagyon sok dologtól függ valójában...
2015. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Egy újabb lúzer!
2015. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég szar, tudom, tapasztalatból.
2015. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gázos. A probléma forrása viszont érdekelne.
2015. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az, mondom ezt érintettként. Valamilyen testi vagy lelki defekt áll a háttérben vagy mindkettő.
2015. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tud, vagy nem akar, mert nem talál arra érdemeset?
2015. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel így nincs baj, csak az adott illetőnek lehet kellemetlen hogy 20 év felett sem volt még nője meg semmi szexuális viszonya, és ugye a tomboló hormonok meg a vágy azért nagy úr és sokan picit be depiznek ettől. Velem is ez van sajnos, és ugye meg is van/volt a problémám forrása. Testi bajaim voltak, nem vonzódtak hozzám a lányok, és ugye sokáig cseszte rá, és ez sajnos lelkileg is kikészített, most hogy már úgy ahogy kezdek jól kinézni és sok idősebb női munkatársaim mondják hogy most már sokkal könnyebben találnék magamnak barátnőt, csak ugye az önbizalmam annyira lerombolták régebben meg egyszerűen félek ismerkedni hogy szinte lehetetlen hogy becsajozzak. Sajnos nem nagyon járok el sehová, barátaim is alig vannak, időm is alig van, és ugye adódik mindig alkalom hogy ismerkedjek ha esetleg valahová kerülök akár bolt vagy akár más nyilvános hely, szemkontaktusban is volt részem egy kedves lánnyal többször i, de egyszerűen bepánikolok mindig. Pedig az egyik kolléganőm aki szintén velem volt mert én vittem el autóval hogy a nagyobb dolgokat hazatudja vinni ő eléggé lecseszett amikor látta hogy szemezek egy lánnyal és a lány várta hogy odamenjek hozzá amit persze nem tettem meg. Én nekem most itt van a legnagyobb bajom, egyszerűen félek, pedig ha hivatalos ügy miatt kell odamennem egy csinos nőhöz akár boltban is amikor fizetnék akkor semmi problémám nincs azzal hogy hozzájuk szóljak, sőt sokszor van hogy ha egyedül vagyok bent még beszélgetni is szoktam velük, még a 30-50 es korosztállyal is jól kiszoktam jönni, a munkahelyemen is van egy nő akivel nem egy szakban dolgozunk de a közös étkezőben mindig összefutunk és vele is jókat elbeszélgetek. Pedig ott is eleinte féltem hozzászólni, de ugye amikor egymással szembe ültünk le mert úgy volt hely akkor elindult a beszélgetés és onnantól nincs problémám pedig csinos nő, tetszik is.
2015. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én aszexuális vagyok, egyik nem iránt se érzek szexuális vonzalmat. Ettől függetlenül szerelmes voltam lányokba, és talán egyszer, ha a lány szeretné, kapcsolaton belül a szexet is kipróbálnám :)

24F

2015. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt nem az a lényeg, hogy nekünk gázos-e, hanem hogy annak, aki ebbe a helyzebte benne van, vajon milyen. Nála biztos gáz.
2015. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!