Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú akit nem tudok...

Van egy fiú akit nem tudok kiverni a fejemből. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval jártam egy fiúval négy napig :D Nagyon gáz volt az a fiú és nem tudom elfelejteni hogy milyen gáz voltam hogy vele jártam és beégettem magam mindenki előtt és pontosan ezért szakítottam vele mert rájöttem hogy eléggé gázos.. Most szerintetek mit csináljak??? Egyszerűen nem tudom elfelejteni és nem azért mert hiányzik hanem azért mert nagyon gáz voltam :/

2014. júl. 15. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Még egyszer írd le, hogy gáz légyszíves, nincs benne minden mondatban.
2014. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az gázos ha ennyire úgy érzed hogy gázos volt az a gázos kapcsolat. Szerintem csinálj olyan nem gázos dolgokat, amivel eltereled a figyelmed a gázos volt kapcsolatodról.
2014. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Te aztán sok gázt termelsz. (...hopp egy szóvicc !!!)
2014. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy minden mondatban benne van az hogy gáz de erre nincs más kifejezés egyszerűen gáz :D
2014. júl. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!