Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú randizgatunk má...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*lány* kérdése:

Van egy fiú randizgatunk má meg volt az első csók is de?

Figyelt kérdés
Na szoval randizgatunk csok is meg volt nagyon szimpatikus helyes diszkret srac de tegnap este volt egy buli a buli elott talalkoztunk.utana en hazamentem mert kicsit beteg vagyok aztan mellozni akartam a bulit. Es o kicsitt berugott es kavart egy lannyal de ma meg mar talalkoznibszeretne velem szerintetek mit csinaljak? Ha valainek udvarolsz nem kavargatsz felre...16 evesek vagyunk minketten .

2015. ápr. 6. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban a pillanatnyi vágyak többet számítanak a viselkedésben és nem kell az egészet olyan komolyan venni.
2015. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell komolyan venni.
2015. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettől még találkozhatsz vele,csak ne éld bele magad,nehogy csalódj!
2015. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek talalkozzak ma vele es bocsassak meg?
2015. ápr. 6. 12:51
 5/6 sárgapöttyöszokni válasza:
Szerintem se annyira nagy dolog, főleg ha részegen csinálta. Azért beszéldd meg vele, tisztázzátok le. :)
2015. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gumiembeR666 válasza:
Ha járni akar akkor nem csinál ilyet,tök mindegy mennyi idős vagy mennyit ivott.Persze ne vedd komolyan hisz csak 16 éves,smárolnak és összefekszenek bárkivel és bármivel ami él és mozog /tisztelet a kivételnek/...Ha tényleg akarsz valamit mondjuk kapcsolatot,akkor olyan sráccal akarod aki egyiknap veled,másik nap másik csajjal csókolózik? Kötve hiszem . :D
2015. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!