Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves vagyok, és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, és még nem volt pasim, míg a korosztályom már nemi életet él. Ez gáz?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha csak azért csinálják, mert a csorda szerint csinálni kell, akkor nekik gáz...
2015. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Elég gáz, hogy a korosztályod nemi életet él.
2015. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a korosztályod nemi életet él, az gáz. De engem nem érdekel, meg egyébként is ki vagyok én, hogy más felett ítélkezzek?!
2015. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az szerintem még jó is hogy nem volt később annál jobban értékelnek a férfiak.
2015. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Csak a döglött hal úszik az árral. Akkor szexelj ha érettnek érzed rá magad.
2015. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azok számára akik már nemi életet éltek ennyi idősen, azoknak igen.

Azok számára akik nem éltek nemi életet ennyi idősen, azoknak nem.

Ilyen egyszerű nem kell mást belemagyarázni.

2015. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Ez NEM gáz !!! Inkább ők azok. Becsüld meg a szűzességed mert csak egyszer veszítheted el, csak egy emberrel. Még nem vagy érett, a testednek még fejlődnie kell. Ne veszítsd el ! :)

15/L

2015. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is 14 éves vagyok és szerintem idiótaság amikor valaki ilyen korban már rég nemi életet él.
2015. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semelyik korosztályban nem gáz a nemi élet, ha őszinte kívánságból történik. Akkor jó és szép dolog.


Ebből következik, hogy az sem lehet gáz, ha valaki nem él nemi életet. Mások kedvéért nem lehet.

2015. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a "14 évesen a kapcsolat már gáz" cimű dalt. Én várni akarok vele természetesen addig, ameddig nem vagyok rá érett lelkileg, viszont a szüleim pl. ennyi idősen jöttek össze, de a nagyszüleim is, meg az ismerős felnőttek egy jó része. Nem tudom mi ezzel a baj.

Kérdező, természetesen nem gáz. Ha valaki azt mondja, hogy az, akkor ő a gázos. Azért összejönni valakivel, mert a többiek is ezt csinálják, tökéletes ostobaság, sokkal értelmesebb, ha akkor csinálsz mindent, amikor készen állsz rá, akarod, és van is olyan, akivel ezt megtennéd. Nem kell semmit sürgetni :)

2015. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!