Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még soha nem volt csajom,csak és kizárólag bulikra járok(házibuliba nem),máshova nem fogok, és ott meg ugye a többség csak lefekednü akar.Én tartós kapcsolatra vágyom.Nincs önbizalmam hogy megszólítsak csak úgy egy ismeretlen lányt,társkeresővel nem tudok mit kezdeni,netes ismerkedésnél mindig lebuktam eddig mert vagy nem jöttem be nekik vagy nem érdekeltem őket.Úgy érzem hogy ideje lenne már barátnőt találni de sajnos nincs semmilyen kiindulópontom :/ valami ötlet?
2015. ápr. 8. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik hogy a kapcsolatból akarsz önbizalmat meríteni. Ez nem fog menni öcskös. Soha!
2015. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha nagyon rakoncentralsz es erolteted nem fog osszejonni csak nehezebb lesz az a legjobb ha lenyugodsz es hagyod h megtortenjen... ez az egyik a verzio a masik meg az h ne legyel bunko paraszt es probalj meg ertelmesen allni a lanyokhoz es fontos h hozzad hasonlo lanyt talalj aki nem fog kinevetni csak mert kedves vagy... h keress lanyt? pl megkered barataidat mutassanak be ismeroseiknek, szervezzetek vakrandikat egymasnak vagy ilyenek de egy tipp szerintem a hazibuliban lenne a legtobb eselyed
2015. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nincsenek barátaim van 1-2 de azok nem olyanok,én inkább csajt akarok mint sok barátot :)
2015. ápr. 8. 00:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Dörzsölj össze sebtapaszokat!

Az undi!

2015. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd jön ha jönnie kell.

Netes társ kereső is jó lehet 1. kapcsolatnak.

Meg valami alap önbizalom forrásnak, tapasztalatnak.


Nekem volt már pár barátnőm, de ugyan úgy nem merek leszólítani senkit :D

2015. ápr. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!