Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan fiatal lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal lány aki az idősebb pasikat szereti?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán vagy környékén

2015. ápr. 8. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos vannak!
2015. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miert nem vagy gyoriiii :DD

14/l

2015. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem van egy. Sajnos nagyon messze vagyok Győrtől
2015. ápr. 8. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Én győri vagyok. :D

22F

2015. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki győri és fiatal lány az mennyivel idősebb pasikat szeret? :D
2015. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
A korokat azért tisztázzuk. Nem mindegy, hogy huszonévesen keresel 14-16 éves lányokat, vagy 50 évesen 18-20 éveseket.
2015. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

De teljesen mindegy.

Jogilag 14 fölött már bárki lehet bárkivel. Ha valakinek ez jön be, úgy értve, hogy mindkét fél a másik korosztályából akarna választani partnert, az már az ő dolguk. Csak a társadalom ilyen szerencsétlen, hogy az emberek úgy érzik beleszólhatnak ítélkezhetnek. Jó, nem mondom, hogy mentálisan tökéletesen egészséges, és egy ilyen "párkapcsolatot" én sem tudnék komolynak nézni, de valószínű nem is komoly. Az, meg hogy az ágyban ki kivel mit csinál, szerintem az csak a résztvevőkre tartozik.

2015. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Karesz6969 ***** válasza:
7/7, teljesen egyetértek veled, ez a normális megközelítés!
2015. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!