Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig 2-szer találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig 2-szer találkoztam egy fiúval, es nagyon kedves de "nem az én fajtam". Hogy kellene dontenem? (tobbi lent) 15/L

Figyelt kérdés
O 1,5 évvel idősebb nalam es nagyon különbözünk.Masik varosban lakik(tolunk 50 km-re), rendőrnek tanul, biciklizik, cigizik, nem szűz...ehhez kepest én: Egy eleg jo gimnáziumba jarok biológia szakra, nem cigizek, szűz vagyok, teniszezek. Azt mondta, hogy összejönne velem es nekem is nagyon tetszik pedig egyaltalan nem az esetem. Nem tudom, hogy mit csinaljak...nagyon kedves, egyáltalán nem bunkó, de felek hogy o majd tobbet akar, habar biztos vagyok benne hogy megértené csak megis...tanacstalan vagyok. Es a szüleik sem "ilyet" varnak tolem...en sem ot képzeltem el, de igy sikerult.
2015. ápr. 9. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt nem látok nagy problémát - komolyan.
2015. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tehát sznobok a szüleid mondd ki bátran,mert benned semmi extrát nem vélek felfedezni,tenisz úri sport ugyan,de elég egy semmilyen dolog,ez gyenge volt most....
2015. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak ugy érzem hogy túlságosan zavar hogy cigizik, mindig tavol maradtam a dohanyosoktol es most meg...

A szüleim nem jelentenek kizáró okot mivel általában nem szolnak bele abba, hogy mit csinálok, mondjuk mindent magamnak intezek...pl. Honap elejen kapok xezer forintot hogy akkor ebből fizess ki mindent es járj el ebédelni. Ne gondoljatok tul nagy összegre, de ettol fuggetlenul sznobok.

2015. ápr. 9. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

"rendőrnek tanul"


AZONNAL szakíts meg vele minden kapcsolatot!!!!!!!!

2015. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Nem egymàshoz valóak vagytok.

Ezzel az inditàssal kàr belekezdeni...

27 N

2015. ápr. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!