Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ész vagy szív? Melyikre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ész vagy szív? Melyikre halgassak? (please)

Figyelt kérdés

17 vagyok és pár hónapja alakulgat valami egy 25 éves sráccal. Én már az elején megmondtam neki, hogy szerintem túl idős hozzám, de nem adta fel és belészerettem. De nem tudom, hogy hagyjam-e, mert én most még nem tervezem, hogy lefekszem vele, de azért neki szinte ez már alap. Tudom, hogy szeret (és annyit küzdött már értem) és nem csak "arra" kellek neki, de attól félek, hogy nem fog működni a kapcsolat a szex hiánya miatt.

Szerintetek mit tegyek?


2010. febr. 19. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha szereted akkor adj egy esélyt a kapcsolatnak. És ha ő is szeret akkor megérti, hogy te még nem akarsz vele lefeküdni, és megvárja hogy te is felkészülj a dologra.

Ha meg erőlteti a dolgot akkor hagyd a p*csába, mert egy érzéketlen bunkó és nem szeret. Én 17 évesen veszítettem el a szüzességem a pasim 21 volt és 7 hónapot várt rám, azóta is együtt vagyunk. Sok sikert bárhogy is döntenél :) 18/L

2010. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nyugodtan próbáld meg vele. Főleg ha szeret. A srácok mindent kibírnak. Főleg ha szeretnek valakit.

(vagyis egy ideig)

A mi kapcsolatunk is hasonló képpen indult, csak teljesen máshogy... :D A lényeg, hogy elég döcögősen. De szeretem a lányt, tehát megoldunk mindent. REmélem...


Nagyon remélem, hogy már úton van hozzád a srác és találkozni fogtok, mert ilyenkor megbeszélni vele a randit.. Főleg ha nem számít rá... Hmm.. De soha nem késő:)

Ne csalódjak benned :P


19/f

2010. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat... aranyosak vagytok... :DDD
2010. febr. 19. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinte is adj neki egy eselyt.Idovel majd ugyis latod mi a helyzet.
2010. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólokkal ne feküdj még le vele 17 évesen, várjatok még egy kicsit.

Mondjuk én még csak 16 vok de még nem tervezem.

Pedig mi már 1éve együtt vagyunk és egyálltalán nem hiányzik a szex se neki se nekem.

2010. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret a pasi akkor kibírja ha nem akkor nem ér meg ennyit!
2010. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!