Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz kérdés! Ész vagy szív?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz kérdés! Ész vagy szív? A helyzet sajnos nem a legjobb! Tetszik 1 lány, aki roma.

Figyelt kérdés
Ahogyan ő néz rám abból nekem egyértelműen látszik h én is tetszem neki.Csak sajnos sztem a lány is elég sok fajtabéli fiúnak tetszi,és nekem is mondták h ne nagyon kavarjak vele,mert xy-nak tetszik a.Ha jól tudom akkor régebben vmi bűnöző fiával járt.Már beszéltem vele párszor,és szerintem biztos h tetszünk egymásnak.Nem tudok dönteni.Egyrészt félek a fenyegetésektől stb..Másrészt azért is, h szüleim sem néznék ezt jó szemmel.Aki szitkozódó válaszokat akar írni,kérem ne tegye.Egyébként a lány normális,igényes nem olyan mint a többi.A józan ész azt súgja h nem,a szív pedig igent.Egyszerűen nem tudom h mit tegyek.Aki van/volt hasonló helyzetben kérem segítsen.Köszi a válaszokat
2009. márc. 29. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól tudom akkor régebben vmi bűnöző fiával járt."

"Egyébként a lány normális,igényes nem olyan mint a többi."

- Nekem itt van az ellentmondás.


Ha tényleg nincs gond a csajjal, akkor fel sem merül ilyen probléma, mivel nem kerül ilyen környezetbe, ilyen emberek közé. Viszont elképzelhető a leírtakból, hogy ő talán el is várja, hogy megküzdjenek érte. Ha Te ezt nem szeretnéd megtenni, akkor nem volna sok ebből a kapcsolatból.

2009. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a romáknál eléggé dívik hogy társulással intéznek el egy ügyet, szóval ha van pár jókiállású haverod, előre is lecsaphatod más kezéről. lassú volt és bukta. szerintem járjatok.

hány évesek vagytok?

2009. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Tapasztalatból mondomm nem érdemes más rasszal kikezdeni.Sosem szerencsés, és megvan a romáknak a jellemző viselkedése, a szokásaik ami europai kulturában nem jellemző.

A vér nem válik vizzé!


És ne mondjátok hogy rasszista vagyok, semmi rosszat nem mondtam, és attól hogy külön rassznak nevezem őket az nem általánositás, mert az igenis egy másik faj, tankönyvekben is úgy van.Szóval a rágalmazást mellőzzétek.

2009. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer egy roma pasival jártam... megbántam. nagyon nagyon megbántam. igaz nem olyan mint a többii na persze. ezek mind egyformák. kihasznált megcsalt... persze ez csak az én sztorim...
2009. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a lányt,bármennyire is tetszik hanyagold...nem lesz jó vége.Itt csak te jönnél ki rosszul,ha olyat teszel akkor meg biztos számithatsz a "jó fej"kemény kis barátaira.Keress másik lányt:)rengeteget találsz,olyat,akinél nem kell ilyeneken aggódnod!
2009. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

20:56-os: Egyéni pechből ne általánosíts. Az én feleségem pl. ukrán származású, de egy kocsit se lopott még el, viszont valami isteni borscs-ot főz, és nagyon jól megvagyunk.

Emellett számos más harmonikus vegyes házasságról tudok. A rasszkeveredés pedig genetikailag is tiszta haszon, az ilyen vegyes utód mindig egészségesebb, szebb, okosabb, életrevalóbb, stb., mintha ugyanazon rasszból való szülőktől származna.

A kulturális különbségeket pedig két ÉRTELMES ember minden további nélkül át tudja hidalni. Miután pedig a kérdező azt mondta, hogy a lány értelmes, és a kérdező maga is annak tűnik, szerintem meg tudják oldani a dolgokat.


Egyébként azzal igenis marhaságot mondasz, hogy másik faj, mert nem. Másik rassz, igen, de nem faj. Másik faj pl. a neandervölgyi. A más rasszból valók viszont ugyanúgy az ember fajhoz tartoznak.



Kérdező: Szerintem beszéld meg vele a dolgokat nyíltan, kerek-perec. Ha kedvelitek egymást, akkor minden további nélkül beszélhettek. Kérdezd meg tőle, mi is a helyzet a többiekkel, lenne-e belőle baj, ha ti összejönnétek, mit lehetne tenni, stb. . Ha látja, hogy komolyan gondolod, és tényleg szereted, akkor együtt biztos ki tudtok találni valamit.

2009. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De itt nem ukránokról van szó (nekem is van ukrán ismerősöm egyébként)!


Ha a belső hang is azt súgja, akkor NE járj vele! Lehet, hogy a csajjal nincs baj, de hidd el, nem lesz ez így jó... Gondolj bele, már mások is figyelmeztettek, hogy vigyázz mert tetszik más fúknak is. Szerinted azok a (roma) fiúk mit fognak csinálni veletek (a bandáikkal együtt)?? Nem hallgatsz híreket?? Nem bunkóságból mondom, a te dolgod. Csak vigyázz nagyon... Én nem kockáztatnék.

2009. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Utolsó válaszaló:látod,sajnos én is ezekbe gondoltam bele,és nekem sem hiányzik a fenyegetés,stb,és már szerintem azért is megmutatnák h kik a tökös gyerekek,és azért is belém kötne vki.Ha esetleg tényleg úgy adódna,én is kerek-perec megmondanám neki h ez és ez van.De nem tudom,szerintem felejtős lessz ez a dolog....
2009. márc. 30. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlen se járj vele. Egyik osztálytársamat a rom barátnőjének a "haverjai" megakarták késelni... és meg is tették volna ha mi nem vagyunk ott 6an! Szóval NE járj vele!!
2009. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

22:23as Általánositok mert mindenki általánosít, gondolj az egyszerü példára: nem simagatsz meg egy pittbull-t mert lehet megharap.

A szláv azért más mint a roma azt meg kell mondani.És ha már belémkötöttél hogy rassz és faj, akkor elmondom hogy a rassz az angol race szóból ered ami azt jelenti hogy faj.

2009. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!