Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bepróbálkozhatnék nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozhatnék nála? Jeleket szeretnek kerdezni amibol kiderulhet hogy jo vagyok e nala? (Tobbit lent)

Figyelt kérdés
Van 1 lany osztalytarsam es o az egyik legjobb lany baratom , vele tancoltam szalagavaton es tenyleg joba vagyunk mosolyog ram mindig enis ra hecceljuk egymast , kisebb celzasokat teszunk egymasnak .a csajnak volt egy baratja 3-4 evig ami szakitas es bekulessel volt tarkitva , de most ugynez ki vegleg vege (azert tettem fel a kerdest , mert ha visszautasit azt se akarom hogy utana meg eltavolodjunk)

2015. ápr. 11. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg.
2015. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okes , de mirol vehetnem eszre hogy esetleg enos jovagyok nala? :)
2015. ápr. 13. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, azok például tipikus jelek, hogy bejössz neki. Ha elhívtad valahova, egy randin tuti, hogy rá fogsz jönni, hogy mit érez. Ne ezen stresszelj, csak érezd jól magad!
2015. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okes , koszi szepen megprobalom :)
2015. ápr. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!