Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen válogatósak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen válogatósak a lányok?

Figyelt kérdés
Tudom, a fiúk is nagyon válogatósak, de nemrég olvastam egy kérdést, amelyben leírták, hogy hány kosarat kaptak a fiúk. Volt olyan, hogy egymás után egy jó darabig csak olyanok írtak, aki kosarat kapott. Pl volt aki 7 lánynál próbálkozott és mindegyiktől kosarat kapott, de volt aki ,,csak" 5 lánynál próbálkozott, és ő is kosarat kapott! :S
2010. febr. 19. 20:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Ennek köze lehet az evolúcióhoz. Figyeld meg az állatoknál is a nőstények (ha van választási lehetőség) a számukra legrátermettebbet fogják kiválasztani (lásd pingvinek). Valahol nálunk embereknél is így van, aki tipikus lúzer alkat annak nem jön össze egyhamar a lány, vagy éppen nem a "saját kategóriájában" válogat.
2010. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
viszont ha a pasik egyformák miért válogatnak annyit? o.O
2010. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
én am épp az ellenkezöjét vettem észre. éppaz h nagyon rámenősek és kb naponta szolitanak le v probálkoznak. mongyuk ennek csak örülök:D
2010. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
És is így jártam eddig, és az a legjobb az egészben, hogy mindig olyanok utasítottak el, akikkel hosszabb ideje ismertük, és jól megértettük egymást. Persze elfogadom, hogy nem jöttem be nekik, ami nem megy, azt nem érdemes erőltetni. Szóval erre nem mondhatod, hogy válogatós, mert nyilván fordított helyzetben Te sem döntenél máshogy. Igazából azt nem értem, hogy ha jól kijövök valakivel, akkor miért nem adok neki egy esélyt, és azt sem értem egészen, hogy miért ijed meg valaki egy kapcsolattól. Sajnos túl komolyan veszem ezt az egészet...
2010. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
mert nem elég részegek :D
2010. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ó istenem, már megint mi?:D

A fiúk legalább olyan válogatósak, sőt...

A lényeg hogy vékony legyen nagy mellekkel és jó seggel..

úgy általánosságban.. nagyon kevés akinek nem ez az elsődleges szempont

2010. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Egy fiú mindenkinél bepróbálkozik, aki elég vonzó a számára, egy lányt a külsőn túl az érzelmek is nagyon befolyásolják!(tudom, mindkét nemnél vannak kivételek...)

A fiú előbb akar szexet, aztán ha az jó, jöhet a kapcsolat!

A lány előbb akar kapcsolatot, aztán ha az jó, jöhet a szex!

Gyanítom nem ilyen egyszerű, de asszem a lényeg ez!

A fiúk boldog-boldogtalannál bepróbálkoznak, fel sem mérve az esélyeiket az adott lánynál!

Előttem irta valaki, hogy bizony a "lúzer" srácok is a legcsinosabb csajokat hajtanák, utána meg sírnak a kikosarazás miatt...


Utolsó hozzászólónak:

Azt mondják, azért nem működik a barátból partner dolog,mert már be vagy kategorizálva a lány agyában, mint haver, igaziból nem tart potenciális partnerjelöltnek!

Ott vagy elfogadod a helyzeted, és maradsz barát, vagy asztalt borítasz és csinálsz valami olyasmit, amivel kivívod az elismerését, hogy más szemmel nézzen rád!

Ne változz meg, csak hozz ki magadból többet,jobbat, amire fel lehet figyelni!

Persze nincs rá garancia, de több előnyöd származhat belőle,mint hátrányod,sőt! :D



19/l

2010. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az alapkérdéssel ellentétben állok én meg. Fura de én meg vonzom a lányokat és amint közel kerülnek egyből fojtogató érzés fog el. Nem tom mért pedig próbálom megszeretni, de miután megismerem valahogy börtönnek érzem ezt. Mi a baj velem?
2010. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
yay ne már! luk-luk 31/F
2010. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21:51 Szerintem te nagyon is tudol szeretni,csak nem volt olyan lány még aki mindezt visszadta volna neked..nem de?
2010. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!