Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak fenn társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak fenn társkeresőn nagyon szép lányok? Azért, mert nagyon válogatósak vagy csak szórakozni akarnak másokkal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Akik ott hirdetik magukat, sztem már nem kellenek senkinek se csak "arra". Egy normális szép nőnek nincs szüksége ilyesmire. Egy kur..vának annál inkább. Persze vannak kivételek is, de az esetek többségében ez jellemző.

21/F

2009. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondod?
2009. ápr. 6. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
én igazából egyetértek vele. vannak olyan csajok a tárkeresőkön akik már évek óta fent vannak, ás még mindig szinglik. vagy válaszra se méltatják az embert. vagy túl nagyon az elvárásaik. tapasztalat
2009. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Esetleg azért, mert nem is a saját képüket rakják ki... Végülis egy jó fotóval növelni lehet az ismerkedési esélyeket. Egy bányarémre nem sokan kíváncsiak.


Vagy kamu csajok, azaz olyan pasik, akik csak szórakozni akarnak - láttam már jópár ilyet is.


Pedro

2009. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem akkor lett elegem a társkeresőkből mikor a harmadik akart velem találkozni de előtte jó lett volna ha feltöltöm a telóját :D

hát mondom buktad :D

2009. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a társkeresők alapból nagyon veszélyesek... egyik ismerősöm nagyon is bajba került miatta, de ez egy másik ügy... én azt mondom, csak az társkeresőzik, aki vagy gázos, vagy nagyon önbizalom hiányos, vagy hazudik... amit már előttem is mondtak, marhára nem biztos, hogy a saját képét tölti fel pl...
2010. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!