Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi kisgyermekes anyukával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi kisgyermekes anyukával?

Figyelt kérdés
Ha egy egyedülálló kisgyermekes anyukával randizok, illik rákérdezni, hogy mi van, illetve hol van a gyermek apukája? Ha meg szabad kérdezni tőle, akkor mennyi idő után tegyem meg?

2015. ápr. 11. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Idővel. De ne ezzel indíts...
2015. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
felesleges, elég gyorsan el fogja magától is mesélni.
2015. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

sok sikert, szerintem ne kérdez rá már az első randikon mert úgyis elfogja mesélni magától

várd meg azt

2015. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem megkérdezheted. Csak ne faggasd.

Elég kínos szokott lenni, mikor látom egy férfin, hogy szeretné megkérdezni, de nem tudja hogyan tegye vagy szabad-e egyáltalán és kerülgeti a témát.

(egy kisgyermekes anyuka)

2015. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4-es: egyébként probléma lenne, ha a kínos nem meri megkérdezi, ezért csak kerülgeti a témát helyett egyszerűen mondjuk már az első randin egyenesen rákérdezne?


Nem voltam még ilyen helyzetben, de nekem természetesnek tűnne, hogy erre rákérdezek, főleg ha igazából nem tudom, hogy házas volt e vagy özvegy...


(egyébként, azt gondolom a párkapcsolatok nagy része az elégtelen kommunikáció miatt siklik ki, az emberek többsége nem mer kérdezni, nem meri elmondani mi nyomasztja, stb).

2015. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5-ös, teljesen igazad van. Ez az egyik legnagyobb probláma. Valmit mondani/kérdezni akar, de nem meri.

Nem lenne gond. Az ismerkedésünk legelején is megkérdezheti, ha érdekli. De hangsúlyozom - ez ne menjen át faggatásba.

Röviden, a lényeget meg lehet, sőt kell is kérdezni. Ez teljesen természetes. Aztán szép fokozatosan előjönnek a részletek.

2015. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: faggatni biztos nem faggatnám, főleg, hogy amennyi tapasztalatom van a témát illetően (nem sok, és semmiképpen nem reprezentatív), inkább azt láttam, hogy kérdés nélkül, még az előtt, hogy a randiig eljutottunk volna már sokat tudtam az apukáról és a szakítás körülményeiről, mondhatni túl sokat (szerintem senki nem akarja fél órán át hallgatni az elején, hogy mekkora szemét volt a pasi, hogy otthagyta/megcsalta).


De ilyen helyzetben szerintem egy rövid, célratörő magyarázat tökéletes, 2-3 mondatban össze lehet foglalni az egészet 10 másodpercben, mert szerintem az azért érdekes lehet, hogy az apuka mennyire van "jelen"

2015. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt egy másik kérdésnél kellene kifejteni, hogy a kedves anyukák ne támadják le rögtön a legújabb jelöltet és ne meséljék el az egész házasságukat, kapcsolatukat, válásukat a legapróbb részletig.
2015. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ez tapasztalat?

Azért ne általánosíts!

Egy szintén kisgyermekes anyuka

2015. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

igen, tapasztalat.

az lemaradt az utolsó válaszomnál, hogy egyben a ngyes is vagyok, tehát kisgyermekes anyuka. nem randitapasztalataim vannak más anyukákkal:) de rengetegen csinálják ezt. mindenkinek elmesélik, hogy ők az áldozatok és mekkora egy r*hadék az ex. annak a férfinak, akivel ismerkednek szintén.

nem általánosítottam, nem írtam, hogy mindenki ilyen lenne.

2015. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!