Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szánalmas üzenetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas üzenetben bevallani egy lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Szeretném bevallani egy lánynak,hogy szeretem.Egy héttel ezelőtt viszont eléggé összevesztünk egy kis dolgon.Hiába keresem nem válaszol,ha írok neki megnézi,de nem válaszol,ha találkozni hívom el azt mondja nem szeretne. Azon gondolkoztam mi lenne ha megírnám neki,hogy szeretem és hogy próbáljuk megbeszélni a dolgot?Már régóta ismerjük egymást,én úgy érzem mindketten többet érzünk barátságnál,de mintha egyikünk se akarna lépni.

2015. ápr. 12. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szánalmas!
2015. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha megirod neki! Hozza is láthatsz :D komolyan szemtől szembe nem olyan jo...legtobbszor, foleg ilyen helyzetben //
2015. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rontanál a dolgokon.

Hagyd egy ideig a lányt és próbálj nem gondolni rá.

Később ha összefuttok, akkor megbeszélhetitek.

Ezek alapján, hogy a lány nem reagál semmi és nem akar találkozni, akkor szerinted mit fog reagálni a szerelmi vallomásodra.

Adj neki időt és ha ő nem keres vagy amikor találkoztok passzív lesz, akkor nincs esélyed.

Hidd el, a szerelmi vallomás ilyenkor, pláne üzenetben nem jó ötlet.

2015. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol akkor nem érdekled! Kár szenvednek miatta! Hidd el tapasztalatból mondom. Keress mást, hagyd nyugton!
2015. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
min vesztetek össze ?
2015. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha most összevesztetek valamin, akkor először azt rendezzétek egymás között, a vallomás ráér...

Gondolj bele, ha többet is érez barátságnál, az most lehet, hogy kicsit háttérbe szorul amíg tart ez az összezörrenés.

Először érd el, hogy tudjatok élőben beszélni, és tisztázzátok amin összevesztetek, kérjen bocsánatot akinek kell. Aztán ez a szerelmi vallomás ráér utána. Én nem egyszerre tenném a kettőt.

2015. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ez az a dolog, amit a legnagyobb b@romság üzenetben bevallani. Bocsi, hogy ilyen keményen mondtam, de tényleg nem érdemes, szerintem ezzel a gesztussal el is ásnád vele a kapcsolatodat....
2015. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2015. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Girgoy ***** válasza:

Be van durcázva, kell neki idő, hogy táltegye magát azon, amin összevesztetek, ilyenek a nők. Nem feltétlenül jelent ez szakítást, bár ez rajtatok múlik, hogy mi lesz belőle. Szóval mondjuk néhány napig egyáltalán ne próbálj vele kapcsolatba lépni. Mert most jelenleg játsza a sértődőst és ha megint lépsz, akkor arra megint nem fog reagálni. Ha viszont pár napig nem kap semmit tőled, akkor kezd el azon járni az agya, hoyg akkor most mi van? Szíktani akarsz vele? Nem akarsz vele járni? Na, erre ne ugroj rá, hoyg márpedig Te megmondod neki, hogy NEM! NEM! Tudom, hoyg ezt tennéd szíved szerint, de gondold végig: a lány elkezd azon gondolkodni, hogy akkor most mi van, mi lesz veletek? Tehát más szerep jön, a mérlegelő szerep veszi a durcást. ehhez kell egy kis üzenet-szünet. A mérlegelő szakaszban pedig ha szintén nem jön pár napig üzenet, akkro nem csupán bizonytalan lesz a lány, hanem ha szeret, akkor bizony, talád ki mi történik: Aha: pontosan az: elkezdessz neki hiányozni! És ez az, ami kell! :) Na ha már úgy érzi, hogy hiányzol, akkor fog úgy hozzáállni a beszélgetéshez, hogy ő is hajlandó kibékülni. Tehát ilyenkor kell őt szépen megkeresni és átbeszélni a jövőtöket.


Tudom ezt nem könnyű kibírni, ha szereted, de ha végiggondolod, akkor ez a legesélyesebb forgatókönyv arra, hogy ismét összejöttök. Szóval pár nap szünet, aztán lépj. Úgy, ahogy eléred. JObb személyesen, üzenet csak akkor, ha másképp nem éred el. De inkább személyes találkozásra szavazok én is. Sok sikert!

2015. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Így van, egy darabig ne zavard, ha tényleg szeret akkor hiányozni fog neked és idővel fel fog keresni. Már nem egyszer voltam ilyen helyzetben és bejött.
2015. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!