Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, de zavarban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, de zavarban van mellettem, mit tegyek? Szeretem

Figyelt kérdés
Van egy srác,1 éve ismerem, nagyon jó barátom, és nyáron azt mondta hogy csak barátnak akar, mert nem akar elveszíteni, de most meg olyanokat ír hogy én vagyok neki az a lány, én szeretem őt, egyre többet találkozunk, de a kezemet se meri megfogni, mit tegyek?
2015. ápr. 13. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyúl Béla
2015. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szereted. Aztán próbáld megcsókolni. Ezek után már ne mi írjuk le mit és hogyan csináljatok. :)
2015. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már azt is megcsinálta hogy 2 cm volt köztünk, de nem mert megcsókolni, türelmes vagyok vele, de nem én szeretnék kezdeményezni
2015. ápr. 13. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Mar bocs de akkor eleg beszari
2015. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudod kinek kéne egy ilyen fazon... hány évesek vagytok, 11?
2015. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogd meg te az ő kezét. Noszogasd.
2015. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

felenk.

adj neki idot.

ha nem csinal semmit akkor kezdemenyezz te.

2015. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!