Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki vagy nem? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem? Van egy srac a suliban, aki mar 2dik eve tetszik, de nem tudom eldonteni hogy enis neki, mert eyszer ugy viselkedik mindtha tetszenek neki, meg birna. Maskor meg siman elmegy mellettem, epp h csak koszon.

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben mindne szuneten odajon. Aztan eyszer hirtelen elmegy s nem jon vissza s ugycsinal mintha nem is beszletunk volna, de kozbe olelget meg minden szoval olyan dolgokat csoinal mintha tetszenek. De megse tudom eldonteni mert olyan mint az idojaras. Szerintetek mi van most akkor? Csak baratilag bir vagy tobb is annal?
2009. szept. 30. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem tudom megállapítani, de az is lehet, egy vagy azok közül, akik tetszenek neki.
2009. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a köszönés az elég meg gondolom a haverjai ellőt nem akar csajozni v is érted?:D
2009. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát lehet igazad van s csak haverjai elott ilyen,de nem tudom nah,osszezavarodtam:P
2009. szept. 30. 21:02
 4/5 anonim válasza:
Ja, haverok előtt csajozni tényleg gáz. Főleg ha valaki búza :D Amúgy az ember az ilyen kérdéseket úgy a 15. életéve felé már kapásból szokta vágni, úgyhogy várj addig ;) De análszex mehet, akkor nem szakad a hymen :D
2009. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet nem mer kezdeményezni,mert nem tudja h be jössz e neki..de tényleg lehet esetleg más lány is a dologban..
2009. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!