Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit kell/illene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit kell/illene a pasinak fizetnie?

Figyelt kérdés
pl:mozi jegy,kaja,ital,belépő stb...
2010. febr. 20. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

max ital

de én spec még azt sem várom el :)

2010. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Semmit!!!

Egyenjogúság van, fizessenek csak a p*csák!

2010. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
attól függ. ha pl. ő hív meg moziba/vacsizni/inni valamit, akkor alap, hogy ő fizet. mert az milyen meghívás már, hogy:" innál egy kávét? igen...akkor vegyél magadnak!". ha egy pár együtt eltervezi, hogy elmegyünk ide-oda, pl. nyaralás vagy ilyesmi, akkor meg meg kell beszélni ezt is. az én férjem sose hagyta volna,hogy én fizessek, előttem sem fizetett soha úgy, hogy lássam a számlát. de olyan pasi is van, aki meg elvárja, hogy a nő is fizessen. persze, hangsúlyozom, hogy ez csak akkor elfogadható, ha nem ő hívott meg!
2010. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
az egyenjogúságban van valami ha saját kosárlabda VB-jük lehet akkor ők is fizethetnek bármit... DE attól még illik vmi italt vagy egy mozijegyet fizetni nem nagy áldozat. (végül is tényleg miért fizetnénk? ez olyan lenne mint amikor qrváknak fizetnénk a szexért csak itt nem konkrétan pénzt adunk oda...hmmm elgondolkodtató; egyszer nagybátyám azt mondta minden nő szajha, lehet igaza volt.)
2010. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azért az első randin még illik a fiúnak fizetnie, de a többin már osztozunk a költségen, kellemetlenül érezném magam, ha a barátom fizetne mindent.
2010. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a dolgokat a fiúnak illik fizetni. Attól, hogy egyenjogúság van, attól még ezek a szabályok nem változtak. Velem még sosem fordult elő,hogy meghívtak valahova és nem a srác fizetett. 3éve van párkapcsolatom és ha megyünk valahova szórakozni vagy kajálni, mindig a párom fizet. Megsértődne, ha nem így lenne...szerinte(és szerintem is) szégyen, ha a férfi nem tudja meghívni a barátnőjét egy pizzára vagy egy italra. Még nagyobb szégyen mondjuk, ha meg tudná, de nem akarja.
2010. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ha te hívod el,akkor te fizess.

Meg az első randik alakalmával még illene neked(persze ha sokat fogyaszt,akkor nem minvdet, csak néha meghívod)aztán majd ha kialakul vmi akkor ugyis változik

2010. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyenjogúságvan,de a lányok ne cigizzenek már,mert büdösek..a fiúk meg mekkora menők bagóval a kezükben..

meg a lányok sok sráccal fekszenek le már ku.rvák a fiuk sok lánnyal fekszenek le mekkora májerek:)))))

2010. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem a barátom folyton meghív mindenre, én csak nagyon ritkán tudom meghívni, mert mindig ellenkezik... Ettől néha zavarban is vagyok.

Szerintem a legjobb ha felesben fizetitek, vagy egyszer te hívod meg, legközelebb meg ő.

2010. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!