Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mennétek következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennétek következő randira egy olyan sráccal, aki nem nagyon tud csókolózni?

Figyelt kérdés

Eddig két barátnőm volt, és nagyon különbözőképp csókolóztam mindkettőjükkel. Az elsővel úgy volt, hogy nagyon betettük a nyelvünket egymás szájába, és úgy. A második lány pedig úgy csókolt, mintha csak puszilgatnánk egymás száját :)


Szóval elég bizonytalan vagyok. És azért aggódom, hogy összejönnék valakivel, de ez nem menne, és akkor kiábrándulna belőlem, vagy nem tudom :(


21/F



2015. ápr. 15. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ember ... Mindenki máshogy szereti és csókolni nem lehet ügyetlenül. Csináld, ahogy neked jól esik, aztán a lány majd mondja, hogy hogy szeretné, vagy próbálj ki mindent, amit csak tudsz, aztán majd jelzi, mondja a lány, hogy mi a jó neki. Nem kell mindent egyedül kitalálni, nem is lehet.
2015. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: De sok lánytól hallottam már, hogy az első csók alapján már eldöntik, hogy a srác-e az igazi, vagy felejtős. Csak azért aggódom, mert nincs olyan tapasztalatom ebben, mint másoknak
2015. ápr. 15. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Összeszoktok majd, mármint itt csók szempontjából értem. Megérzed, hogy mi jó neki, ő hogyan csinálja, te is érzéssel csinálod, végül tanítjátok egymást tudat alatt. :)
2015. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Köszi. Hát remélem így lesz :) Mondjuk inkább én tanulok majd tőlük :D
2015. ápr. 15. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd belejössz a csókba :)
2015. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem 24l
2015. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha kölcsönös a vonzalom. Nem a csókolózás az első szempont, hanem az, hogyan viselkedsz vele. Ha meg olyan lány, hogy zavarja, jobban jársz ha nem jöttök össze. :)
2015. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlásképp csokold meg az ánuszom.
2015. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!