Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvolt a második "első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt a második "első randink". Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki az évfolyamtársam, és több hónapja ő nyitott felém (nem is egyszer). Első randi megvolt, első (második, harmadik...) csók megvolt. Aztán miattam leülepedett a dolog, mert nem voltam igazán szerelmes belé. De most jöttem rá, hogy mekkora hülye voltam, hogy nem értékeltem a helyzetet. Elhívtam mégegy első randira és ugyan én fülig szerelmes vagyok belé, az ő részéről néha úgy érzem, hogy zátonyra futott a dolog, néha meg hogy tök sok esélyem van. A randi csak pár óráig tartott amúgy, de jó hangulatban telt. Ilyenkor mi a teendő? Elvileg azóta már volt más pasival, de nem úgy tűnik nem jöttek össze. Ha nem kellek neki, nem akarom, hogy azt higgye zaklatom. Hogyan és hova hívjam el? Mondjam meg neki konkrétan mit érzek vagy csak randizgassunk? 18/F
2015. márc. 19. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
*nem úgy tűnik, hogy összejöttek volna.
2015. márc. 19. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy érezte magát, lenne-e kedve újabb randihoz, mert szeretnél vele több időt tölteni, nagyon hülyén érzed magad, hogy régebben úgy viselkedtél, de most már más a helyzet. Adagold neki szépen az érzelmes, nagyon sajnálo mszöveget, hogy lássa, nem szórkaozásból akarsz vele lenni, utána meg csak rajta múlik. Lehet olyan típus, akinél ha egyszer nem működik a dolog, hagyja a fenébe, de hátha mákod van és ő nem ilyen.
2015. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És végülis az is jelenthet valamit, hogy egyáltalán eljött a randira, nem?
2015. márc. 19. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Simán mehetett "egy próbát megér" alapon. Másképp nehezen is tudná eldönteni, akarna-e bármi töbebt vagy sem.
2015. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!