Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valaki, akinek van tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, akinek van tapasztalata a milfneked.hu oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy tényleg arról szól-e, amit az oldal hirdet, vagy csak valami lehúzó, kamu oldal, ami elkéri a telefonszámom és küldözgeti a szar sms-eit. Tehát azt szeretném kideríteni, hogy átverés-e az oldal, vagy sem. Köszönöm

2015. ápr. 16. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
lehúzós, ez messziről süt róla.
2015. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamu! :(
2015. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha még érdekel.


Kíváncsiságból kipróbáltam ma.

Tuti, hogy lehúzás. Meg kell adni a települést és a telefonszámodat, meg írni egy üzenetet. Küldenek egy kódot amit, ha beírsz, valahova elmegy az üzenet. Írt rá valaki egy két kérdést, én meg visszaírtam, hogy ha valóban érdekli, akkor a megadott e-mailen folytathatjuk, mert ha nem akkor tuti kamu az oldal. Erre válaszolt sms-ben, hogy ő nem tudja milyen az oldal, de hogy mit akarok mégis, és várja, hogy bemutatkozzak. Szóval tuti, hogy nincsenek milfek.

2015. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az érdekelne,hogy lehet leiratkozni az oldalról?

Köszi

2015. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!