Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ilyen rossz véleménnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen rossz véleménnyel vannak a nők a pasikről akkor miért nem adnak esélyt annak akivel jobb lenne?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__65476..

Ebben a kérdésben láthatóan elégedetlenek, de vajon pl velem miért nem kerülnek kapcsolatba jófej nők?

Először azt hittem velem van a baj, de megkértem idegeneket pl innen h mondjanak rólam véleményt, illetve elmentem 1-1 randira társkeresőről lányokkal.

És meglepetésemre nemcsak h jó véleménnyel voltak rólam hanem kifejezetten dicsértek, bókoltak nekem :O


Küldtem képet amire jókat mondtak, élőben megjegyezték, hogy milyen jófej vagyok, nagyon jól el lehet velem beszélgetni, viccelődni.


Viszont tény h kicsit nehezen ismerkedek, élőben sose megyek oda senkihez, még ha nagyon egyértelmű a szitu akkor se :/ Neten már jobban kezdeményezek és le is szervezek találkákat. Pár nap beszélgetés után már minden jól megy, de élőben sose merek kezdeni, még egyértelmű sikernél se. Többször előfordult már ilyenkor, h végül a lány unta meg és jött oda :D


Pedig annyira jó lenne sok lány barát, mert egyébként nagyon társaságkedvelő vagyok és ugye barátságból alakul ki a legjobb kapcsolat a végén. Akkor lehet igazán megismerni a másikat, az igazi oldaláról :P


2015. ápr. 17. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Tehetünk mi róla h gyáva vagy?


na fárassz légyszíves... -_-

Senki sem tud majd mást mondani mint h szedd össze magad és szólítsd meg őket.


23N

2015. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mért nem lehet vkit úgy elfogadni h ilyen? így mért nem lehet esélye h megtalálja akit szeretne?
2015. ápr. 17. 22:30
 3/6 ASDLKW ADSLKAW válasza:
mert valszeg még kamasz vagy, a nők pedig rendszerint olyanokba szerelmesek akikbe nem kéne, a tudatos választás olyan huszonéves kortól alakul ki.
2015. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz manapság ismerkedni,főleg utcán.A legjobb hely suli,munkahely,buli.Avval hogy félős vagy természetes dolog,nem mindenki lehet don huan.Előbb utóbb majd lesz valakid.
2015. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok már...
2015. ápr. 17. 22:43
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, suli lenne a legjobb, csak sajnos azoknak az időknek már vége :/ és ott is fiú suliba jártam szóval nem volt sok lány.

Munkahelyen szintén mérnök csapat, kevés lánnyal :/

2015. ápr. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!