Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sminket nem szereti a fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sminket nem szereti a fiúk? Ez is sok lenne (Kép)?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy a férfiak nem szeretik a sminket de szerintem egy magára adó nőnél nem rossz dolog ha egy pici natúr smink legalább van rajta. Szerintetek ez sok egy randihoz? Ez már visszataszító agyonsminkelt kategória? (mert azért nem kevés réteg van a szememen, de szerintem nem látszik). Minden véleményt szívesen fogadok.


[link]


2015. ápr. 18. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2015. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pont elég!21/f
2015. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem latok semmmit a kepen az jo? elvegre a termeszetes hatasu smink a tuti, csak akkor minek foltenni:) kene egy smink nelkuli kep is melle
2015. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az undorító kategória az amikor kensz magadra 2 kg alapozót,piros rúzs,nagyon kiemelt szemek,erős szemfesték,műszempillák,de ez még csak meg sem közelíti a visszataszító kategóriát.Nem vagyok fiú,de remélem segíthettem azért.Itt egy videó is hogyan és hogyan ne sminkelj.Sok szerencsét ha esetleg randira készülődnél. https://www.youtube.com/watch?v=o-AjeKAaMxA
2015. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ohh Istenem:) azok a szemek <3
2015. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem szeretik? Lényeg, hogy igényes mennyiségben legyen rajtad és smink nélkül ne legyél totál ellentéte a kisminkelt külsődnek.

Ez nem sok egyáltalán, ami neked van :)

2015. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még ez se sok:

[link]

2015. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kerdesbn levo link nem nyilik meg :(
2015. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!