Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy lány bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány bejön nektek de van bnőtök akkor lehet az, hogy ha egy kicsit elkalandoztok a témákban msnen akkor utána picit éreztetni akarjátok, h van bnőtök, és ezért máshogy álltok hozzánk?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit lehet tenni? Ha várok és pár napig nem írok rá, akkor az jobb, ugye? Mert ha nem minden nap beszélünk esetleg még hiányolhat is? köszönöm előre, lécci írjatok
2010. febr. 21. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben ha főként ezekért a témákért írt rád, akkor teljesen elképzelhető, hogy pár napja éppen fáradt/nincs felizgulva esténként így egyelőre pihenteti a beszélgetést. Ha megint olyan nap lesz, amikor nem volt szex, és nőhiánya van, akkor rád fog írni és ismét pajzán témákra fog terelődni a szó.


22F

2010. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is,amint szexhiánya lesz,és nem volt hétvégén témázgatás az asszonnyal,akkor újra írni fog,és újra pajzán témákra terelődik a szó.Ilyenkor azt is elejtheti esetleg,hogy az asszonyt csak szexre tartja.Na,ilyenkor akar behálózni.Ne higgy neki!Téged is csak tárgyként kezel. 23/L
2010. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mint mindenki mást :)


amugy jah... vlaszeg csak kurni akar... :D

2010. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, de ha van bnőm, akkor visszafogottabb vagyok a határ felé közeledve.
2010. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, felnyitottátok a szeme,h csak játszik velem:)
2010. márc. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!