Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leginkább fiúkhoz / férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább fiúkhoz / férfiakhoz, vagy bárkihez. Milyen bókokat/kedveskedéseket ismertek a szeplőkkel kapcsolatosan? (alább)

Figyelt kérdés

Naszóval, bármi bók vagy hasonló jellegű mondat / kifejezés / kedveskedés érdekelne engem a szeplők "megállapítására". Valamennyit elmélkedtem rajta, de egyszerűen semmi nem jut eszembe, amit hozzá tudnék kötni.

Olyanokra gondolok, mint pl:

Olyan szép vagy, hogy az oroszlán is sírva enne meg.

Olyan szép vagy, hogy a Napra lehet nézni, de te jobban égeted a szemem.

Vagy bármi hasonló.

A válaszokat előre is köszi.


2015. ápr. 24. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit akarsz, valami gúnyos bókot, amivel leszólhatod valaki szeplőit? Ha igen, nem csak köcsög vagy, de szánalmas is :D
2015. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja neeem dehogy, semmi ilyesmi nem áll szándékomban és nem leszólásnak szánnám (ha egyáltalán létezik ilyen pozitív bókként), pont ellenkezőleg (ha furcsán hangzik, hogy engem ilyesmi érdekelne, akkor ne tévesszen meg, tőlem már megszokhatta)
2015. ápr. 24. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szep vagy de anyad jobban bejon.

Azert remelem ezt nem fogod mondani...

2015. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, csak mert amiket éldaként hoztál, azok elég kétértelmű bóknak tűnnek nekem :D

Hm, mit szólsz akkor ahhoz, hogy pöttyös vagy, mit a csillagporos éjszaka? Túl nyálas? :D

2015. ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!