Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már valakinek tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek tapasztalata azzal kapcsolatosan, hogy interneten megismerkedett valakivel, de ő külföldön él, és első találkozó az ő országában történt? Tapasztalatokat kérnék, milyen volt az első élő találkozó.23L

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is külföldi vagyok, és nagy szerencsémre külföldibe botlottam bele, mindössze 20 km-re lakott tőlem :D de nem lett belőle semmi.
2014. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekelne, hogy hányan vállalták a kockázatot, hogy több telefonos beszélgetés után, mindennapos csetelés után mondjuk 1 év után kimegy első találkozóra külföldre. :)
2014. jún. 23. 20:51
 3/8 anonim válasza:
100%
nálam is hasonló a helyzet csak nem külföld hanem 300 kilométer, 1 év skype meg chat ilyesmi és nem bánntam beg . 18F
2014. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt találsz erről ezernyi véleményt a kommentekben, és persze a cikk is erről szól: [link]
2014. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xp ali ***** válasza:
Ha pénzt nem viszel magaddal és szereted a szexet, akkor nincs kockázat.
2014. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én így ismertem meg a férjemet. Azóta van egy gyönyörű kislányom. Viszont légy 10x gyanakvóbb vele mint egy magyar fiúval... Ez csak egy tanács. Ha gondolod írj privit. 22L
2014. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is így ismertem meg a barátnőmet, igaz csúnya vége lett de ez volt életem legszebb 7 hónapja :)

Ő csak 32 km-re lakott tőlem, de nem volt közvetlen járat így egy egész napos úttal tudtunk találkozni :) De nekem megérte :)

18/F

2014. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kitticica95 válasza:
nekem se külföldi volt de azért kb.400-500 km elég sok... de már lassan két éve együtt vagyunk :) 19L
2014. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!