Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, vacsora?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, vacsora?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy csajjal egy rendezvényen múlt hónapban, több órát dumáltunk, éreztem, hogy bejövök neki, így elhívtam vacsorázni. Egyből bele is ment, tetszett neki az ötlet. Amikor az általam kinézett kisvárosi étteremhez értünk, egyből meg jegyzete, hogy milyen kicsi ez az étterem. Itt már éreztem, hogy valami nem oké. Aztán amikor egy pizzázóban első randin kiválaszotta az étterem legdrágább kajáját, akkor még jobban éreztem, hogy valami nem oké. Utána (nem emiatt) már nem éreztem jól magam a találkozáson, azóta nem is kerestem. (ezt valószínű elrontottam, meg kellett volna mondanom neki, hogy inkább hagyjuk.) A kérdésem az első részre vonatkozik. Nem vagyok zsugori, de szerintetek az normális, ha egy 18 éves csaj, az első randim a legdrágább kaját rendeli, úgy, hogy a 20 éves srác meghívta? Az addig teljesen rendben van, hogy én fizetek első randin, de nem biztos, hogy így kellett volna csinálnia a dolgokat. Szerintetek?

2015. ápr. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs rendben szerintem. Én biztos nem választanék olyat ami nagyon drága. Vagy ha mégis olyat szeretnék, akkor ragaszkodom ahhoz, hogy én fizetem legalább a fogyasztásunk felét.
2015. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint neki belőled csak a pénzed kell. Jó, lehet tévedek és az volt a kedvence, de az szerintem ritka, mint a fehér holló.
2015. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nem normális, sajnos manapság azt hiszik, hogy úgy lehet élni mint a filmekben. Gondolom azt hitte valami puccos étterembe viszed... manapság ritka ha valaki az első randin étterembe visznek...(tisztelet a kivételnek:) )
2015. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nincs rendben! Én mondjuk első randira nem is hívtam volna vacsorára, hanem inkább egy kávéra, vagy sütire, ha már annyira be akartok ülni valahová!


Amúgy meg tökéletes első randira egy séta a parkban is, főleg, hogy már jó idő van hozzá!

2015. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!