Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet srácokkal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet srácokkal ismerkedni? Azaz, hogy tudnék megszólítani 1 srácot aki teccik, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Már nagyon hiányzik egy pasi mellőlem, és sokszor látok olyanokat akik helyesek, stb. Csak nem tudom, hogy hogy menjek oda hozzájuk, mit mondjak, stb. Tud valaki segíteni?
2008. aug. 28. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

majdnem mindegy, mit mondasz neki, a lényeg, hogy lássa rajtad, hogy tetszel neki.

pl odamehetsz, hogy megkérdezd, mennyi az idő. az akkor a legjobb, ha jól láthatóan van nálad mobil, vagy karóra, és a srác megkérdi, hogy miért tőle kérded, hisz nálad is van óra, na ekkor ki lehet találni, hogy tavaly beleesett a medencébe és azóta nem lehet benne megbizni. és máris beszélgettek. amúgy ezer meg ezer ilyen szitut lehet eljátszani, csak kis fantázia kell.

2008. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb taktika ha magadra vonod a figyelmet, mosolyogsz, kicsit szemezgettek és Ő megy oda hozzád.
2008. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neha eleg egy csabos pillantas es nem kell semmit mondj, ha neki van onbizalma es tetszel is neki tuti, hogy odafog menni hozzad.
2008. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Légy nyitott, mosolyogj sokat, .Ez sok fiú figyelmét felkelti. Szerintem ne mondj betanult szövegeket, hanem légy spontán. Mondjuk, ha sporttáska van rajta, kérdezd meg, hogy mit sportol és vonj párhuzamot kettőtök között pl. mond neki hogy te is sportoltál,vagy ilyesmi.

Légy bátor és ne feledd aki mer az nyer :)

2008. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!