Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben melyik jobb:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben melyik jobb: ha megpróbálom megszólítani vagy ha ráírok? őszintén!

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú a suliból, soha nem beszéltem még vele, de már nagyon szeretném igazán megismerni. Gondolom ha nem mozdítok felé semmit akkor nem sok esélyem van rá hogy csak úgy felfigyel rám...tudni kell hogy fiatalabb tőlem. Nem zavar, de mégis, ilyenkor nem lenne még cikibb, ha csak úgy leszólítanám a folyosón? Vagy milyen nyomós indokkal tehetném? Én inkább afelé hajlok hogy írok neki neten, kezdetnek...tudom, mindig az a szöveg jön, hogy ez gáz, de most őszintén! Nem is biztos hogy lenne merszem megszólítani, és lehet, hogy ő is kínosan érezné magát. Nem lehet tudni, idegenek vagyunk egymásnak. Szóval most félretéve azt, hogy elvileg gáz interneten ismerkedni, mit tennétek a helyemben? 17/L
2011. nov. 3. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze jobb élőben... de őszintén, én nem venném zokon neten se ha bármi hülyeséggel rám írnának. pl köss bele bármelyik hülye fb posztjába. Fűz hozzá vmit cseten, aztán max beszélgettek kicsit. Másnap már lesz egy okod h ráköszönj. Ha ő is kezd rád köszönni és esetleg rá dír akkor nyert ügyed van :P
2011. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!