Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hermafrodita lenne? Én nem tudom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hermafrodita lenne? Én nem tudom.

Figyelt kérdés

MSN-en ismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon aranyos stb.,mindig viccelődik (vagyis azt hittem).

Mondta,hogy szakállas egy kicsit, de nem durva. Utána találkoztunk és tényleg szakállas. Nah már most nem is ettől félek. Inkább az aggaszt,hogy azt is mondta msn-en,hogy hermafrodita. Félek,hogy ez se csak vicc, ahogy én gondolom.

Szerintetek?Ritka betegség nem?


2010. febr. 22. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá őszintén.am egy próbát megér :)
2010. febr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

XDXD :D:D

remélem nem lesz neki nagyobb :D:D:D

2010. febr. 22. 01:34
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Hát lehet, hogy csak törp, a Gyürűk Urában láttam, hogy a törpasszonyok is szakállasak.:D
2010. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dorian Gray ***** válasza:
Kérdés, hogy mit szeretnél tőle?? Úgy ismerkedtél vele, hogy jó lenne több is mint barátság vagy így alakult menet közben vagy nem?:) Ha így akkor problémás egy kicsit a dolog valóban, ha csak barátként, akkor meg azt hiszem lényegtelen, nekem van egy transzszexuális barátom, egyáltalán nem olyan mint akiket ilyen transzi sókban lehet látni, teljesen normális ember, nagyon jó barát. Ha barátként tekintenél csak rá akkor nem szabad, hogy ez baj legyen:)
2010. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De mennyire szakállas? Lehet, hogy csak hormonális problémái vannak...
2010. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak hormonzavaros, akkor az tuti jó.:D
2010. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!