Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus, biszex lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok! Hol/hogyan lehetne komolyabban ismerkedni? (kapcsolat, nem csak szex)

Figyelt kérdés

Eddig csak futó kalandjaim/szex volt lányokkal, pedig inkább a lányokhoz vonzódó biszex csaj vagyok. De valahogy a komoly kapcsolat sehogy sem jön össze, mert egyszerűen bulin sokkal könnyebb ismerkedni - de abból kapcsolat sajnos nem lesz. Máshol meg nem tudom, hogy hogyan kellene ismerkedni, meg sajnos eléggé félénk is vagyok és ha egy helyes lány rám mosolyog vagy kacsint, inkább menekülök, pedig szívesebben mennék oda hozzá. Regisztráltam leszbikus párkeresőre is, de eddig nem túl nagy a siker. Melegbárokat ismerek, de oda főként fiúk járnak.

Akár sztorik is érdekelnek: ti hogyan jöttetek össze a barátnőtökkel? Hogyan lehet csak simán hétköznap lányként lányokkal ismerkedni? Vagy egyáltalán hogyan vegyem észre, ha tetszem egy lánynak (és én hogyan jelezzem, hogy tetszik)?

25L



2015. ápr. 28. 00:11
 1/4 anonim válasza:
Szia! Mondjuk itt gyakorikérdéseken lehet ismerkedni. Ha van kedved ìrhatsz nekem privátot. 21\L
2015. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem szintén,ha szeretnél! :)

20/L/L

2015. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha gondolod írj :) 18/L
2015. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sz3d3r válasza:

Hahó! :)


Bár már rég kérdezted, és lehet, meg is oldódott a helyzet, még egy válasz:

konkrétan saját sikersztoriról még nem, vagy csak részben tudnék beszámolni (egy sweetcandyn levelezve kezdődő rövid kapcsolat) De jópár levelezésem végződött találkozóban, és volt, amelyikből barátság lett.

Szerintem tök fontos, hogy kitöltsd a 'magamról' mezőt, ha regisztrálsz egy ilyen oldalra, én pl ez alapján tudom eldönteni általában, hogy ráírok-e az illetőre. Meg persze nem árt egy profilfotó :)


Egyszer próbálkoztam a labrisz fórumon, ahol feladtam egy hirdetést és írtak páran. Az egyik majdnem jól alakult :D meg te is írhatsz ott másoknak, ha találsz szimpatikus irományt :)


Még a közösségi programokat ajánlom, vigyél magaddal valakit, és akár szerencséd lehet most épp az lmbt filmfesztiválon, a labrisz programjain, vagy jövőre a LIFT-en, a pride-héten... meg a Zsiráf sörbár úgy hallottam, jó hely :)


+fb-n is van 1-2 ismerkedős csoport.


remélem, hasznos lesz valamelyik :)

2016. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!