Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti féltetek az első találkozón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltetek az első találkozón hogy nem fogtok tudni miről beszélni?

Figyelt kérdés

Amúgy is ilyen csendesebb fiú vagyok, még személyesen nem beszéltünk, ma mondja meg hogy holnap jó e neki. Az a baj hogy facebookon már sokat beszéltünk és attól félek hogy már nem lesz témánk.

Légyszíves normális válaszokat adjatok! Köszi


2015. ápr. 30. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Mi 4 honapnyi irkalas meg skypeozas utan talalkoztunk es az elso amit kibirtam nyogni az az volt ,hogy : milyen utad volt? :D
2015. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

persze :D de most gondolj bele egy 4 éves kapcsolatban is van mindig témánk. Akkor majd pont elsőre nem lesz :DD . Ez inkább amiatt lesz, hogy padlóféket nyom a buksid a csaj láttán :p .


Találj ki előre pár dolgok amiről szívesen beszélgetnél vele, érdekes dolgokat, amiben van személyes kontextus. Hogy legyen mihez "nyúlni" egy ilyen helyzetben.

2015. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lesz
2015. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen aggódtam :D

De nem volt gond, taliztunk, a lány csak nevetett, mert izgult, és nem gondoltam volna, de én indítottam be a beszélgetést :D

2015. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet az a baj hogy bemesélem magamnak :)
2015. ápr. 30. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
én mindig féltem. és valóban volt is ilyen, bár ez nem rajtam múlt. elég beszédes fajta vagyok, és a kínos csend egy olyan valami, ami az őrületbe tud kergetni. aztán mégis volt olyan randim, ahol akármilyen témát feldobtam, nem talált táptalajra... viszont ez nem probléma jellemzően. ha a másik is akar beszélgetni (és miért ne akarna?), akkor akármilyen béna témáról lehet dumálni. sőt, ami azt illeti, ha az érdeklődési körötök és személyisségetek hasonló, akkor még sok év együtt élés után is (mint párom és én) ugyanúgy tudtok minden nap beszélgetni, mintha most ismerkedtetek meg. pedig ez nehezebb, mint friss párként sok újdonságot sorolni egymásnak magunkról...
2015. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!