Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hagyott itt? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott itt? Minden rendben ment.

Figyelt kérdés
egy pasival ismerkedtünk és egyszer találkoztunk is. Csókolóztunk meg ilyenek szóval elkezdett alakulni a dolog. Utána pár napig beszéltünk aztan kis szünet. Most megbeszéltük hogy talalkozunk de vegul nem lett semmi. Azóta bármit írok nem ír vissza. Mi lehet a baj ? Az egédzet ő kedeményezte és az osszhang is megvolt köztünk minden oké volt... főleg fiúk segítségére lenne szükségem. Már csak a miért érdekel de az nagyon :) előre ia köszi :)

2015. máj. 1. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés. Sajnos én nem tudok válaszolni mert ilyen esetben világosan megmondanám a lánynak, hogy mi a szitu.

Valószínű talált valaki mást aki jobban bejön neki és azért tűnt el egy szó nélkül, hogy téged se veszítsen el, ha azzal a csajjal nem jön össze neki.

Tudod, ha nem jön össze akkor újból jelentkezik, kitalál valami kifogást miért tűnt el és újra kezdeményez.

2015. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Elképzelhető,hogy ez alatt az idő alatt talált mást,és csak vele foglalkozik. Sanszos,hogy az a más jobban néz ki valamely szempontból mint te,mert különben téged választott volna.
2015. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen megijedt a saját érzéseitől, hogy jobban sikerült minden mint ahogy esetleg képzelte.
2015. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy csak valami tragikus dolog érte.Elhunyt valakie vagy stb.
2015. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De bármelyik is történt miért nem mondott legalább annyit hogy mar nem erdekelsz vagy ilyesmi ?
2015. máj. 1. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert ha az amit én írtam az utolsó akkor lehet mert annyra le sokkolta az.Vagy elfelejtett téged.Vagy lehet ugy érzni nem tartozik rád az a dolog :D sok minden miatt lehet ha valami ilyesmi folytán
2015. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Ez jó kérdés! Csináltál vmit hogy ezt váltottad ki esetleg? Bármi szóba jöhet!
2015. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Biztosan nem szép de voltam így nővel.

Nem volt rossz az első találkozás, de annyira jellegtelen volt, hogy egyszerűen kiment a fejemből- aztán meg már kínos lett volna magyarázkodni....

Szerintem hagyd a fenébe.

2015. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talonban tart, ahogy az első is írta.

Vagy csak meg akarta kímélni magát egy kellemetlen beszélgetéstől.

2015. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De sokkal tisztább ha a szemembe mondja ez szerintem nagyon nem férfias!
2015. máj. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!