Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mi volt? Miert kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi volt? Miert kellett ezen annyira kiakadni, hogy ott hagyott az elso talalkozaskor?

Figyelt kérdés

Evek ota ismerjuk egymast latasbol. Probaltam regebben kozeledni fele, de nem vette a lapot. Par napja ramirt facebookon es eletemben eloszod beszelgettem vele 1 jot. A vegen feldobtam, hogy talalkozzunk. Tegnap talalkoztunk-setaltunk-, beszgettunk, majd szoba kerult valami a randirol, amire azt mondtam neki, hogy "te akartal annyira", neki erre az volt a reakcio, hogy "szolhattal volna, ha te nem akarsz", fogta magat, elkoszont, es otthagyott.

Ez ilyen noi hiszti, vagy mi?


2015. márc. 27. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
....
2015. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, hogy kérnél bocsánatot. Szerintem te tényleg nem akarod, pedig még ez nem veszett el szerintem. Igen, női hisztinek is hívhatod (az enyém néha durvább), szerintem le akarja tesztelni, hogy mennyire akarod az egészet. Ha most felkeresed, akkor bizonyítod neki, hogy te is akarod.
2015. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nem volt túl kedves tőled...
2015. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem van ágya is, különben hol aludna?
2015. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En nem lattam, vagy nem volt irva, h mire mondta ezt a kerdezo? Ezt pontositanank, mert nem mindegy talan az se.
2015. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!