Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni olyan intelligens lányokkal akik hosszútávú minden szinten tartalmas kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
28F
2015. máj. 1. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van, itt is :)

Bár erre kevés az esély :s

2015. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen látszólag mindenhol lehet csak gyakorlatilag minden lánynak van párja vagy "kialakulófélben lévő" kapcsolata.

Nos ez hódítás vonzalom szempontjából talán elmondható hogy nem oszt vagy szoroz, végül is semmi sem fehér vagy fekete.

2015. máj. 1. 23:34
 3/10 anonim ***** válasza:
meseországban :/
2015. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csakis itt.
2015. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk engem is érdekelne.
2015. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos, kedves kérdező, ilyenkor sajnálom, hogy a kiegészítő kommentedet nem lehet felpontozni...
2015. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért?

Én pont az a fajta vagyok hogy nem tiszteletben tartom ha van valakinek párja és onnantól kezdve leállok.

2015. máj. 1. 23:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát komám, sajnos nem tudom. De sok szerencsét, valamikor csak megleled, akit keresel :)
2015. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 3005 ***** válasza:

Konkrétabban milyen lányt keresel?

Az "intelligens" egy szempont, és a többi?

(hátha ír valaki, ha konkrétabb vagy)

2015. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazad van külsőbe nem mennék bele mert erősen kisugárzás függő. alapvetően egy vidám lelkiekben gazdag lojális személyre gondolok akivel tökéletesen kiegészítjük egymást. Ez nyilván sok dolog függvénye. Mindezek a személyes találkozáskor dőlnek el, és a kölcsönös vágy közös téma és vonzalom alapján.

Én például természetkedvelő vagyok, szeretek túrázni világot járni, futni biciklizni lazulni csak úgy a naplementében a nyári éjszakákon vagy a csillagos szeles téli éjszakákon taposni a havat és átölelni akit szeretek. Elképzelések vannak. :)

2015. máj. 2. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!