Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek, hogyan szólítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek, hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki nagyon tetszik, ismerjük is egymást, de nincs lehetőségem vele beszélni. Iskolatársak vagyunk, viszont ő 18 éves én meg 16, és a suliban elég ritkán látom. Ha látjuk egymást akkor is csak egy köszönés fér bele.

Facebookon nem az a nagyon aktív fajta, de ott biztosan nem is írnék rá. Ezen kívül pedig van egy közösség ahova együtt járunk, de ott meg korcsoportok vannak, mások előtt meg nem merek odamenni hozzá :( Nyáron lehet, hogy fogunk találkozni mert lesz két tábor, de félek. Nem tudom mit gondol rólam.



2015. máj. 2. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Félénk önbizalom hiányos fiatal lány, aki oda van érte, hmm. Imádni fog:)
2015. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! Menj oda, dumálj vele, hidd el nagyon fog neked örülni! Hajrá!
2015. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi, csak valahogy... Nem tudom mit mondjak neki. Egyszer megszolitott, es total leblokkoltam. Amikor koszon is alig birok ranezni...
2015. máj. 14. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ülj mellég, ő majd megoldja a többit, csak válaszolj neki.
2015. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!