Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoon miért nem válaszolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon miért nem válaszolnak a lányok de senki?

Figyelt kérdés

Más is így van ezzel?

És ha válaszolnak nem lehet velük értelmesen beszélni meg szó nélkül lépnek és nem írnak többet..


És nem azért mert "S*ggf*j" lennék velük...

Tök normálisan próbálok ismerkedni de mindenki meglépp és nem csak Badoon..? Ekkorák az elvárások vagy egy lány sem gondolja komolyan a netes ismerkedést..?


Diszkóban társaságban vannak vagy párukkal..


Másol meg utcán könyvtárban ilyesmi helyeken is mind foglalt lányok vannak.


Akiknek nincsen párjuk azoknak van kialakulófélben lévő vagy csak azt hazudják? És inkább maradnak egyedül mert nem kell nekik egy akár csóró vagy "tökéletlen"?


Nem értem miért utasít el mindenki főleg akkor ha még egy fotót sdem látott rólam de ha lát rólam egy fotót mondjuk facen akkor is ez a vége ennyire nyomorék lennék? Másnek meg már több tucat barátnője volt én meg csak egy normális kapcsolatot szeretnék már 30 évesen..


Jó hogy nincsen semmim de próbálok elérni valamit az életben és nem vagyok egy lecsúszott szemvedélybeteg.. Tény hogy keveset járok ki és csak itthon vagyok vagy munkahelyemen. De hova mehetnék,, Nincsenek barátaim és nem is a barátaim miatt lesz kapcsolatom...


2015. máj. 3. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem válaszolnak általában, meg van, hogy ők írnak rám.
2015. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek


1.Nem vagy legalább 10/8as kinéztű.


A nők furcsa népség. Tudnod kell hogy mindig van EGYETLEN EGY kiszemeljtük és addig a többiek meg is szakadhatnak addig is nagyjából a kutyaszar szintjén lesznek kezelve. Ennek az egynek viszont mindent elnéznek. Sajnos. És képesek évtizedekig várni a sorukra.


Manapság a nők piaca telítődött. Pár srác uralja az egészet és így mindenki másnak A NAGY BÜDÖS SEMMI jut.


Szomorú.

2015. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ennyire negatív... Hiszem hogy van megoldás és soka független lány.. És hiszem azt is hogy van egy hozzám való lány is akinek én kellek..
2015. máj. 3. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

#3


Jó reménykedést... Bár pár év és te is beletörődsz a tényekbe :)


Bár van 1-2 "gyári hibás" akiket meg lehet fogni, de abban se lesz köszönet.

2015. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Barátom nem rosszból mondom de te nagyon beskatulyáztad a tudatosságodat egy bélyegre.

De had árulja el neked valamit ha kinézel az ablakon 1000 szeres cáfolatát látod annak amit írsz.

Még a fele sem igaz annak amit állítasz.

2015. máj. 3. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagy "alfakan".

Aki ebbe a kategóriába esik az az ún. "badoo" sz.rság nélkül is szerencsés ilyen dolgokban.


Nem is regelnék be az ilyen hitvány oldalakra.


Ráadásul a nőknél nincs ésszerű logika.

2015. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám ennyi negatív embert egymás hegyén hátán :D


Na válaszolva a kérdésedre:

Szerintem ez a Badoo kb hasonló hatékonyságú mint egy love.hu vagy egyéb ilyen általános oldalak.

Egy forintot ne ölj bele ha engem kérdezel, ne leszel hatékonyabb akkor sem ha tudsz különböző "flörtöket" küldözgetni meg ilyen hülyeségeket.


Én megcsinálnám minden nap a helyedben a "randiversenyes" klikkelgetést (600-at enged) én végigpörgetem megnézés nélkül a 600at minden nap, és a nagy számok törvénye alapján 1-2 bejön mindig. Nem mondom hogy a legszebb lányok, de már alakulgatnak dolgok :D


Komoly kapcsolat? Hát még talán az is lehet belőle, de első sorban abban hiszek hogy minden okkal történik. Volt már hogy találkoztam egy "nem pont ideál" kinézetű lánnyal, és az egyik közeli barátnője lett végül a befutó akit a 2. randin ismertem meg. :D


Sok sikert!

26F

2015. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szurkolok neked, és ezt most nem rosszból írom, de ha nincsenek barátaid és nem vagy népszerű nemigazán találsz magadnak barátnőt :/ eléggé szánalmas, de manapság már nem hogy nem belső, de még külső alapján se választanak... ha facebookon van egy helyes fiú akinek van 40 like a profilkélén, ak azt le se sz💩rják. Ha egy ronda srácnak 1000-2000 like, ak az hú de helyes pasi kell nekem... ilyen világban élünk, alkalmazkodni kell sajnos, mert egy fecske nem csinál nyarat. De hajrá, légy kitartó!
2016. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy csónakban evezünk kérdező.. A kérdést, illetve a leírást, mintha csak én írtam volna. Ugyanez a Problémám, de sajnos emellett még ronda is vagyok.. 20/F
2017. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!