Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt meg akakrok kérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt meg akakrok kérdezni, hogy járnae vellem, de félek, hogy azt mondja""Tul alacsonyvagy, te hulye vagy? "" etől tarttok, ha ezt modnja mit modnjak rá nekik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést el irtam"Neki*"tartok*""mondja"mitt*"akkarok*"
2015. máj. 6. 12:54
 2/7 anonim ***** válasza:
pedig jogosan félsz, a lányok undorodnak az alacsony fiúktól, méga kis 150centis törppillá is valami 180-200centis állatnák kötnek ki valamiért
2015. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
161cm vagyok :/ a lány valamivel talán magasab,vagy még azt se tudom :D csak lehet magasab nem biztos :D de tavaj ez volt a hiba,hogy alacsony vagyok :D de most nem tudom :D tavaj 148cm voltam :/
2015. máj. 6. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnálom, de esélytelen, én 165centi vagyok, de midnen csaj undorodik tőlem is a termete miatt, magas fiúk kellenek nekik
2015. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
-Láttam már érdekes párokat életem során és meglepően vettem észre hogy elég sok pasas ugyanakkora mint a barátnője vagy még kisebb is talán. Úgy hármat tudnék is felsorolni kapásból az ismerőseim közül ahol a nő magasabb.
2015. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne fossá!! ha jó szöveged van, látják hogy vagány vagy, akkor tudod ellensúlyozni. sok a mamlasz lób*szó magas srác, akiknek megalszik a tej a szájában, van még p*na neked is bőven, ne aggódj.
2015. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne rögtön megkérdezd, hogy járna-e veled. oviban csinálnak ilyet meg általános iskolában.

először csak beszélgess vele, barátkozzatok, lógjatok együtt... stb.

2015. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!