Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek a kollegátokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek a kollegátokkal az uj munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Most váltottam állást, elég magas posztott kaptam, 26 éves lány vagyok, de van egy pár hét amig teljesen betanitnak, az egy masik varosban tortenik, messze a lakhelyemtol, és pont egy velem egyidős fiu vett kézbe engem, az utolsó nap még a varost is megmutatta, egy het mulva ujra ott vagyok. Csak hat tavolsag, kollega meg minden... tapasztalatok? :)
2015. máj. 9. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én semmiképp sem. Ha szakítotok kellemetlen lesz vele együtt dolgozni.
2015. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt már valami köztetek?
2015. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj magatoknak egy eselyt, kulturalt emberek vagytok ha megsem sikerulne akkor is lehet azt normalisan kezelni max megmarad baratsagnak a kapcsolat.
2015. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Èn azt javaslom, persze ezt csak te döntöd el. -A munka az legyen munka. Nem jó kollègával kezdeni mert, ha szakitottok egymással, zavarni fog tèged a jellenlète,ha magasabb poszton van a srác ki tudja mèg plusz munkát is add neked. Streszes lesz a munka.. Bonyodalmas.. De ez csak a te döntèsed.
2015. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami hasonló cipőben jártam én is egy éve...középvezetői pozícióban kezdtem el dolgozni, és hát nem mondom nagy volt a kísértés, mert több fiatal hölgy is dolgozott körülöttem akik szemlátomást nagyon nagyon nyitottak lettek volna ismerkedésre.


Szerintem egy cégkultúrába nem fér bele, hogy kavarja kollegával . Legalábbis abból mindig baj volt. Nálunk biztosan :D A munka rovására ment valamiért, vagy épp keresztbe tett.


Ha tényleg komoly a pozíció, akkor ne rizikózz azzal hogy egy férfinak elcsábulsz. Idővel, ha szilárd a helyed a cégnél, esetleg érdemes figyelned hogy volt e már erre precedens a cégnél, és hogy fogadták. Ha jól, még működhet is.


Én a helyedben kivárnék!


26F

2015. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magas poziban ezt kevésbé engedheted meg magadnak, kérdés hogy a máshol betanítóval később mennyire szoros marad a munkakapcsolat. Annyira nem ismered a természetét, ha rosszul sül el, rossz híredet is keltheti. Ami még a dolog ellen szól, hogy új is vagy a munkahelyen. Egyelőre amíg nem bizonyítottál pláne várj ki.
2015. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem volt kettonk kozt semmi, csak en is inkabb erre gondolok, hogy mi rossz hiremet keltheti, mondja el csak egy kolleganak, az mar nem titok, es egy vezeto nem engedheti meg n gondolkozzon, azon kivul meg vagy 300 km elvalaszt, de azota is beszelgettunk..
2015. máj. 11. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!