Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok/összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok/összejönnétek olyan férfival, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
És aki 25 éves.
2015. márc. 28. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

attól függ miért nem volt még barátnője

ha vele van a baj, mert mondjuk elviselhetetlen, akkor nem

2015. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem se volt barátnőm:C
2015. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy normális akkor nem hajtanám el pusztán a tény miatt, de ha úgy viselkedik mint akinek totálisan fogalma sincs az egész dologról, hogyan kell egy lánnyal viselkedni és még csupa gátlása is van emiatt akkor nem, ennyire már sajnos nem vagyok türelmes.
2015. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DevilOfDarkside válasza:
Ez még nem kizáró ok egy kapcsolatra . Vannak emberek akik később érnek , vagy nem úgy és nem olyan irányba sodorja őket az élet hogy szert tegyenek egy kapcsolatra. Ez lehet az ö és lehet a környezete 'hibája' , igyekezni kell nem rágörcsölni a dolgokra magadat adni és természetesen viselkedni. Remélem tudtam valamicskét segíteni. :)
2015. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem érdekelne, ha nem volt. nem az exek súlyozott átlagára választunk párt magunknak... :)
2015. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Emiatt biztos nem zárnám ki az ismerkedést.
2015. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!